Pebble Time Ön Siparişe Açıldı

Tüm zamanların en çok bağış toplayan Kickstarter projesi olan Pebble Time ön siparişe açıldı. Pebble Time ile ilgili tüm detaylar haberimizde...
23 Haziran 2015 11:47
Pebble Time Ön Siparişe Açıldı
Kickstarter'da 20 milyon USD ile bu zamana kadar en çok bağış toplayan proje ünvanına sahip olan Pebble Time, Kickstarter'daki bağışçılarına ulaştıktan sonra ön siparişe açıldı. Renkli e-ink ekranı ile dikkat çeken akıllı saati, Kickstarter'da destekleme fırsatı bulamayanlar da artık alabilme şansına sahip.
 
Son zamanlarda Android Wear ve Apple Watch'ın hakim olduğu akıllı saat piyasasında farklılık yaratmak için hazırlanan Pebble Time'ın özellikleri rakiplerinin yanında sönük kalsa da, 5 günlük batarya süresi ve iOS/Android desteği yüz binlerce kişinin Pebble Time'ı tercih etmesini sağlamıştı.
 
 
Fiyatı Arttı!
 
Pebble Time'ı ön sipariş ile satın almak isteyenler Kickstarter'daki destekçilerden biraz daha fazla para ödemek zorunda kalacak. Kickstarter kampanyası sırasında ilk zamanlarda 160 USD destek karşılığında kullanıcılara dağıtılan Pebble Time, sonrasında 180 USD destek karşılığında dağıtılmaya başlanmıştı. Akıllı saati ön sipariş ile satın almak isteyenler ise 200 USD ödemek zorunda.
 
200 USD Fazla mı?
 
Saati inceleme fırsatına sahip olan bir çok teknoloji yazarı batarya süresinin piyasadaki akıllı saatlere oranla ciddi şekilde iyi olduğunu ancak fiyatlandırmanın yanlış olduğunu, Pebble Time'ın öncülü gibi daha uygun fiyattan satışa çıkması gerektiğini söylüyor
shiftdelete
800494
Bu haberler ilginizi çekebilir