Parlak Renkteki Glaxy S8 ve S8 Plus Aynı Karede!

Galaxy S8 ve S8 Plus aynı karede yan yana görüntülendi. Parlak siyah renkteki iki modelin yan yana göründüğü fotoğraf, yeni cihazların ebatları hakkında da bilgi veriyor.
18 Mart 2017 15:28
Parlak Renkteki Glaxy S8 ve S8 Plus Aynı Karede!
Samsung Galaxy S8 ve onun büyük boyutlu varyantı söz konusu olduğunda, Samsung'un bizi şaşırtacak hiçbir şeyi kalmadı diyebiliriz. Tanıtımı uzatılan Android amiral gemisi telefonun tüm bilgileri ve tasarımı sızdırıldı. Bu yüzden bu yeni sızıntı da çok fazla şaşırtmayacaktır.
 
 
Daha önce Galaxy S8’in parlak siyah rengine ait görseller görmüştük. Şimdi aynı renk seçeneği ile Galaxy S8 ve S8 Plus modellerinin yanyana görüntüleri yayınlandı. Galaxy S8 Plus'in normal S8'den ne kadar uzun olduğuna bakarak yardım edemiyoruz ancak sızdırılan boyutların doğru olacağını düşünüyoruz.
 
 
Galaxy S8 ve S8 Plus'ın duyurusunun, sadece 11 gün içinde olması bekleniyor. Telefonların 29 Mart tarihinde Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılıp 24 Nisan ile 28 Nisan arasında satışının gerçekleşmesi bekleniyor. Ancak Avrupa için 21 Nisan'da yayınlanması da bir ihtimal olarak görülüyor.
 
teknolojioku
373407
Bu haberler ilginizi çekebilir