Outlast 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Birçok korku oyunu sever tarafından beklenen Outlast 2 için sonunda tam bir çıkış tarihi verildi. İşte merakla beklenen o tarih...
06 Mart 2017 22:53
Outlast 2nin Çıkış Tarihi Açıklandı!
Korku oyunlarının hastaları tarafından merakla beklenen yapımlardan biri de tabii ki Outlast 2. Bir süre önce kısa bir demosuyla karşımıza çıkan yapım oldukça iyi tepkiler almış fakat çıkış tarihi hakkında "İlkbahar ayları" genellemesi dışında hiçbir ipucu verilmemişti. Fakat bu durum bugün ortaya çıkan bir haberle değişti.
 
 
Zira Facebook üzerinden yapılan açıklama ve yayımlanan bir görselle birlikte oyunun 25 Nisan 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürüleceği açıklandı.
 
 
Outlast Trinity nedir?
 
Hem dijital dağıtım hem de fiziksel disk olarak piyasaya sürüleceği belirtilen Outlast 2'nin bir de Outlast Trinity adında koleksiyon sürümü satışa sunulacak.
 
 
Outlast Trinity'nin içerisinde ise serinin ilk ve ikinci oyunlarıyla birlikte, ilk oyun için piyasaya sürülen ek paket yer alacak. Bu sürüm sayesinde daha önce Outlast'ı oynamadıysanız, korkuyu tam anlamıyla damarlarınızda hissedebileceksiniz.
 
shiftdelete
808757
Bu haberler ilginizi çekebilir