Oppo’nun Çift Selfie Kameralı Telefonu Geliyor!

Oppo’nun yeni telefonu Oppo F3 Plus ile ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Oppo F3 Plus'ta çift selfie kamerası yer alacağı gelen iddialar arasında.
14 Mart 2017 21:41
Opponun Çift Selfie Kameralı Telefonu Geliyor!
Çift kameralı akıllı telefonlar henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başlamış durumda ve neredeyse her yeni çıkan telefonda çift kamera yer alıyor. Oppo’nın yeni telefonu ise arka tarafta değil, ön tarafta çift kamera barındırıyor ve selfie tutkunlarını hedef alıyor.
 
 
F3 Plus isimli cihazın ön tarafında 16 megapiksel çözünürlüğünde bir ana selfie kamerası yer alıyor. Bu kameranın yanında ise 8 megapiksel çözünürlüğünde ikinci bir kamera bulunuyor. Öte yandan F3 isimli bir diğer cihaz tanıtılacağı ve bu cihazın da çift selfie kamerasına sahip olacağı belirtiliyor. Her iki cihazın kameraları arasında ne gibi değişiklikllerin olacağı bilinmiyor. Cihazların bu ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Telefonların henüz hiçbir görseli internet ortamına sızmış değil. Ayrıca diğer detayları da gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Teknik detayların kısa süre içerisinde ortaya çıkacağını söylemek mümkün.
 
Oppo geçen haftalarda gerçekleştirilen MWC 2017 fuarında 5 kat optik yakınlaştırma yapabilen kamera teknolojisini tanıtmıştı ancak bu teknolojiyi henüz bir telefonda kullanmadı. Tanıttığı yeni teknolojiyle kamera konusunda iddialı olduğunu gösteren Oppo’nun yeni telefonları büyük bir merakla bekleniyor. Akıllı telefonların kameralarının önem taşıdığı günümüzde Çinli telefon devinin neler yapacağını hep birlikte göreceğiz. F3 ve F3 Plus’ın detaylarını ise önümüzdeki haftalarda öğreneceğiz.
 
 
 
log
43032
Bu haberler ilginizi çekebilir