OnePlus'dan Uygun Fiyalı Telefon: OnePlus X

OnePlus bu sefer de daha uygun fiyatlı orta-üst seviye bandında olacak bir telefon ile geliyor. İşte yeni OnPlus X özellikleri, fiyatı ve görselleri...
11 Ekim 2015 15:08
OnePlusdan Uygun Fiyalı Telefon: OnePlus X
Her ne kadar ülkemizde satışı olmasa da burada da merakla takip edilen firma olan OnePlus'ın ilk iki telefonu da üst seviye özelliklere sahip olmasıyla meşhurdu. Hatta üst seviye performansı uygun fiyat ile birleştirmesiyle "Amrial Gemi Katili" adını alan cihazlara bir yenisi daha ekleniyor.
 
 
OnePlus X adını alacağı söylenen bu yeni telefon klasik üst seviye deneyimi yerine tam bir fiyat/performans odaklı olarak orta seviye bir cihaz olarak karşımıza gelecek. 5 inçlik FullHD ekranı, MediaTek Helio X10 çipseti, 2GB RAM, 32 GB depolama, 13MP arka ve 5MP ön kamera ile 3.100mAh batarya değerlerine sahip olacak olan cihaz haliyle daha uygun ve daha alınabilir bir ürün şeklinde gelecek. Boyutları ise 139.7 x 55.8 x 6.85 mm şeklinde olacak.
 
 
Yukarıda görmüş olduğunuz iki görsel ile de şemali belli olan cihaz oldukça düz, sade ve Applevari bir tasarım ile gelecek gibi duruyor. FCC onayından geçerken çekilen bu görüntüler ile kısa sürede lansmanı yapılması beklenen cihaz için 2 gün sonra yani 12 Ekim 2015'te bir lansman yapılabileceği söyleniyor. Bakalım bu sefer nasıl bir fiyatlandırma ile gelecek ve yine davetiye ile mi satılacak göreceğiz.
webtekno
930122
Bu haberler ilginizi çekebilir