OnePlus 5'tan Çok Önemli Hata!

OnePlus'ın yeni amiral gemisi yine bir sorun ile karşı karşıya kaldı. OnePlus 5 ile arama yapılamadığı ortaya çıktı. İşte detaylar...
20 Temmuz 2017 19:13
OnePlus 5tan Çok Önemli Hata!
Geçtiğimiz Haziran ayında duyurulan OnePlus 5, o günden bu yana adı birçok skandalla anıldı. OnePlus 5 modelinin yeni problemi ise acil durum araması yapamaması!
 
OnePlus 5 Acil Durum Araması Yapamıyor!
 
Oldukça iddialı teknik özelliklere sahip OnePlus 5, bu açıdan amiral gemi katili lakabını fazlasıyla hak ediyor. Ancak modelde çıkan sorunlar satın almayı düşünenlerin kafasında soru işareti oluşturmaya yetiyor.
 
Bu seferki sorun ise hayati önem taşıyan bir problem olarak karşımıza çıkıyor. OnePlus 5 ile 911 yada 112 gibi acil durum servisleri aranmaya çalışıldığı zaman telefon hata veriyor ve kendisini yeniden başlatıyor.
 
Bir kaza anında hızlı bir şekilde ulaşılması gereken bu servislere ulaşmayı neredeyse imkansız hale getiren OnePlus 5 modelindeki bu kritik hata Nick Morrelli tarafından Facebook üzerinde de paylaşılmış durumda. Videoya bu linkten ulaşblirisniz.
 
Ortaya çıkan bu video ile birlikte aynı sorunu yaşayan birçok kullanıcının olduğu ortaya çıkmış. Bununla beraber bazı kaynaklarda sorunun acil servislerle alakası olmadığı, sorunun sayı dizilişinden kaynaklandığı belirtilmiş durumda.
 
OnePlus cephesinden ise konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmiş değil.
 
 
shiftdelete
683568
Bu haberler ilginizi çekebilir