OnePlus 5 ve iPhone 7'yi Geride Bıraktı!

OnePlus ve iPhone 7 Plus hız testinde karşı karşıya geldi. OnePlus 5 iPhone 7 Plus'ı geride bıraktı. İşte söz konusu o video...
29 Haziran 2017 18:02
OnePlus 5 ve iPhone 7yi Geride Bıraktı!
Snapdragon 835 işlemcisi ve 8 GB RAM’i ile tüm dikkatleri üzerine çeken OnePlus 5 şu an için Androd dünyasının en donanımlı cihazı. HTC U11 ve Galaxy S8 ile yapılan testlerde her iki amiral gemisini de geçmeyi başaran OnePlus 5, bu sefer de iPhone 7 Plus ile hız testine tabi tutuldu.
 
OnePlus 5 hız testinde iPhone 7 Plus’ı geçti!
 
Bir tarafta A10 Fuison işlemcili ve 3 GB RAM’e sahip iPhone 7 Plus, diğer tarafta Snapdaragon 835 işlemcili ve 8 GB RAM’e sahip OnePlus 5. İki amiral gemisi cihaz uygulamaları ne kadar hızlı yüklediklerini ve uygulamaları bellekten ne kadar hızlı geri çağırabildiklerini gösteren bir teste tabi tutuldu.
 
 
 
 
iPhone 7 Plus daha önce yapılan testlerde kağıt üzerinde donanım olarak kendinden üstün olan Android cihazları geride bırakmıştı. Yazılım-donanım uyumu sayesinde bu başarıyı elde eden iPhone 7 Plus, son yapılan testte OnePlus 5’in gerisinde kaldı. Böyle hız testinde en hızlı telefon OnePlus 5 oldu.
 
Testin ilk turunu önde tamamlayan iPhone 7 Plus oldu. İkinci turda açılmış uygulamaları bellekten geri çağırma konusunda OnePlus 5 rakibine 8 saniyelik bir fark attı. Testin sonucunda OnePlus 5, iPhone 7 Plus’ın 7 saniye önünde tamamlamış oldu. Testin videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
 
 
 
 
shiftdelete
939001
Bu haberler ilginizi çekebilir