OnePlus 5 Özellikleri Neler Olacak?

OnePlus 5 yakın bir zamanda meraklıları ile buluşacak. Dolayısıyla OnePlus 5 ile ilgili bilgiler de gelmeye başladı. Gelen bilgilerde OnePlus 5'in özellikleri ortaya çıktı.
28 Şubat 2017 14:04
OnePlus 5 Özellikleri Neler Olacak?
Amiral gemisi katili olarak ün yapan OnePlus firmasının yeni akıllı telefonu ile ilgili bilgiler gelmeye başladı. Dedikodulara göre yeni amiral gemisinin ismi OnePlus 5 olacak. 
 
Neden OnePlus 4 atlandı diye soracak olursanız bunun birden fazla cevabı var. Öncelikle Çin'de 4 rakamı uğursuz kabul ediliyor. Ayrıca geçtiğimiz aylarda duyurulan OnePlus 3T isimli model, teknik olarak şirketin dördüncü amiral gemisi konumunda.
 
 
OnePlus 5 özellikleri sızdı
 
Dedikodulara göre OnePlus 5, bu sefer her iki tarafı kavisli ekranla gelecek. Ayrıca Xiaomi Mi Mix'te olduğu gibi seramik kasa görme ihtimalimiz var.
 
16 MP selfie, 23 MP arka kamera ile gelmesi beklenen cihazda 6 GB veya 8 GB RAM ile birlikte 256 GB dahili depolama alanı olacağı söyleniyor.
 
Telefonla ilgili şu anda bilinmeyen kilit özellik ise işlemci. Snapdragon 835 stoğunu büyük oranda Galaxy S8 ve S8+ modelleri için kendine alan Samsung nedeniyle, telefonda Snapdragon 821 işlemcisi kullanılabilir.
 
 
 
shiftdelete
792146
Bu haberler ilginizi çekebilir