OnePlus 5 Kutusun'dan Çıktı!

OnePlus 5'in yeni görüntüleri paylaşıldı. Yeni görüntülerde kutusunda çıkan OePlus 5, bakalım özellikleri ile beklentileri karşılayabilecek mi?
20 Haziran 2017 10:37
OnePlus 5 Kutusundan Çıktı!
OnePlus 5 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Tanıtımına sayılı saatler kalan OnePlus 5 kutusu ile beraber görüntülendi.
 
OnePlus 5'ten yeni görüntüler!
 
Qualcomm'un yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan yeni telefon oldukça iddialı bir çıkışa imza atmak istiyor.
 
iPhone 7 Plus'ta olduğu gibi yatay şekilde konumlandırılmış çift arka kamerası ile kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak isteyen OnePlus 5, özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 
Bugün ise yapılan bir sızıntı ile birlikte yeni amiral gemisinin, ön ve arka paneli kanlı canlı görüntülendi. Telefonun tasarımı hakkında yeniden bilgi sahibi olduğumuz bu sızdırılma görüntüleri ile birlikte, telefona ait olan kutuyu ve koruma kılıflarını da görmekteyiz.
 
 
Twitter üzerinden paylaşılan bu görüntülerin kaynağı hakkında henüz bir bilgi sahibi değiliz. Ancak sızdırılan görüntülerde gördüğümüz bir diğer detay ise kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması tahmin edilen, koruma kılıflarını da gün yüzüne çıkartılmış oldu.
 
Son olarak hatırlatacak olursak, OnePlus 5 bugün yapılacak olan basın toplantısı ile tanıtılacak. Bu yılın en çok beklenen telefonlarından biri olan OnePlus 5 bakalım, söylentilerde ki gibi iddialı bir duruş sergileyebilecek mi? Yaşayıp göreceğiz.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
shiftdelete
229869
Bu haberler ilginizi çekebilir