OnePlus 3'e Yeni Güncelleme!

OnePlus, iki telefonu OnePlus 3 ve OnePlus 3T için batarya iyileştirmesi sağlayan yeni bir güncelleme yayınlandı. Güncelleme dağıtılmaya başlandı bile...
23 Ağustos 2017 09:23
OnePlus 3e Yeni Güncelleme!
OnePlus firmasından bugün yapılan açıklamaya göre OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcılarını sevindirecek bir güncelleme dağıtılmaya başlandı. Güncellemeyle birlikte bazı hatalar giderildi, cihazın bazı özellikleri kırpıldı ama batarya konusunda önemli geliştirmeler yapıldı.
 
İşte OxygenOS 4.1.7!
 
Güncellemeyi yüklediğiniz anda Google'ın tüm Android akıllı telefon üreticilerinden talep ettiği üzere Hangouts uygulaması artık OnePlus 3 ve OnePlus 3T cihazlarda yer almayacak. Yalnız burada karışık bir durum söz konusu çünkü eğer Hangouts uygulaması yüklüyse ve Play Store üzerinden güncelleme yaptıysanız, OxygenOS 4.1.7 ile birlikte Hangouts da ortadan kalkmayacak.
 
Yani güncelleme yapmayanlardan Hangouts silinecek. Bu yüzden Hangouts uygulamasını OxygenOS 4.1.7 ile birlikte kullanmaya devam etmek istiyorsanız, işletim sistemi güncellemesini yüklemeden önce mutlaka Hangouts'u güncellemeniz gerekiyor.
 
 
 
 
Hangouts konusunu bir kenara bırakacak olursak, yeni işletim sistemi ile birlikte hem OnePlus 3 hem de OnePlus 3T'nin batarya ömründe de önemli geliştirmeler yapıldığının söylendiğinin altını çizelim.
 
Bunların dışında da Ağustos ayında Android için yayımlanan güvenlik yamasının eklendiğini ve işletim sisteminin akıcılık konusunda da önemli bir yol katettiğini belirtelim.
 
Güncellemeyi bugünden itibaren ayarlar bölümüne giderek indirebilirsiniz. Artık alıştığınız üzere herkese aynı anda dağıtılmayan güncellemenin size ulaşması bir iki günden uzun sürebilir.
 
shiftdelete
121564
Bu haberler ilginizi çekebilir