• Anasayfa
  • Yazılım
  • OnePlus 3 İle OnePlus 3T İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı!

OnePlus 3 İle OnePlus 3T İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı!

Fiyat performans olarak oldukça beğenilen OnePlus 3 ve OnePlus 3T, Android Oreo güncellemesine kavuştu.
20 Kasım 2017 07:37
OnePlus 3 İle OnePlus 3T İçin Android Oreo Güncellemesi Yayınlandı!
Fiyat performans konusunda iddialı bir şekilde piyasaya giriş yapan OnePlus oldukça sevildi. Artık pazarda adından söz ettiren büyük markalar arasına girebilen şirket, OnePlus 3 ve OnePlus 3T için Android 8.0 Oreo güncellemesini yayınladı.
 
OnePlus 3 ve OnePlus 3T Oreo güncellemesi dağıtılmaya başlandı
 
Android‘in sorunları arasında önde gelen problemlerden olan güncelleme desteği, tüm üreticilerin korkulu rüyası haline geldi. Öyle ki artık kullanıcı arayüzleri sırf bu güncellemeleri hızlı bir şekilde verebilmek için referans arayüze çok daha benzer tutulurken, arayüz üzerindeki geliştirmeler de bir o kadar sınırlı oluyor.
 
Bunun yanı sıra Android Oreo sürümüyle birlikte büyük bir yol kateden Google, bu özelleştirmelerin eksikliğini de hissettirmiyor. Buna rağmen en yeni Android sürümüne güncellenen cihaz sayısı oldukça az. Bu listenin en son üyeleri ise OnePlus 3 ve 3T oldu.
 
 
 
 
Oppo’dan ayrılan bir grup tarafından kurulan ve sadece fiyat performans sınıfında akıllı telefon üreten OnePlus, güncelleme desteği konusunda kullanıcılarını tedirgin ediyordu. Bu konuda tüketicilerin korkmadan alması gereken markalardan olduğunu bir kez daha ispatlayan OnePlus, Android Oreo güncellemesini ilk veren üreticilerden oldu.
 
OxygenOS 5.0 güncellemesini dağıtmaya başlayan OnePlus, Eylül ayı güvenlik güncellemelerini ve Android Oreo yeniliklerini kullanıcılarına sundu. Ayrıca şirket 5 ve 5T modelleri içinde Oreo güncellemesini 2018 yılı başlarında dağıtmaya başlayacağını belirtti.
 
shiftdelete
261755
Bu haberler ilginizi çekebilir