OnePlus 2'nin Fiyatı Açıklandı

Android dünyası tarafından merakla beklenen, amiral gemisi katili OnePlus'ın yeni versiyonu OnePlus 2'nin fiyatı açıklandı. OnePlus 2'nin fiyatı haberimizde!
07 Temmuz 2015 18:49
OnePlus 2nin Fiyatı Açıklandı
2014 yılına bomba gibi bir giriş yapan nam-ı değer amiral gemisi katili OnePlus One, ülkemizde satışa sunulmamasına karşılık büyük ilgi görmüş ve hatta birçok Android tutkunu bu modeli yurtdışından çeşitli yollarla getirtmişti.
 
OnePlus firmasının 2015 yılındaki yeni amiral gemisi OnePlus 2 hakkında sızıntılar ortaya çıkmış ve firma OnePlus 2 tanıtım tarihi olarak 27 Temmuz’u işaret etmişti. OnePlus 2 tanıtımına sayılı günler kala cihazın fiyatı hakkında ilk açıklama yapıldı. Metal kasa ile geleceği söylenen OnePlus 2’nin ilk model gibi uygun fiyatlı olmayacağı düşünülüyordu. Ancak açıklamalar bu korkuyu sildi attı.
 
OnePlus 2 Fiyatı Ne Kadar Olacak?
 
OnePlus firmasının CEO’su Pete Lau, OnePlus 2’nin 450 doların altında olacağını açıkladı. CEO, OnePlus 2 fiyatı ile kullanıcıları korkutmayacak ve diğer amiral gemisi modelleri gibi yüksek fiyat etiketine sahip olmayacak.
 
 

 
OnePlus 2 Özellikleri Böyle Olabilir
 
OnePlus 2 hakkında birçok iddia var. Ancak OnePlus 2’nin son şekillenen özellikleri şöyle; 4 GB RAM, 5.5 inç ekran, ısınma sorunu olmayan özelleştirilmiş Snapdragon 810 yonga seti ve parmak izi okuyucu. Eğer OnePlus 2 bu özelliklere sahip olur ve 450 doların çok daha altında bir fiyata sahip olursa diğer firmaların işi çok zor olacaktır.
shiftdelete
374601
Bu haberler ilginizi çekebilir