OneDrive İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda!

OneDrive, büyük bir güncelleme alacak. Microsoft, güncellemeye ilişkin yaptığı açıklamada hem iOS kullanıcılarını hem de Android kullanıcılarını sevindirdi.
11 Ekim 2017 10:08
OneDrive İçin Büyük Bir Güncelleme Yolda!
Microsoft tarafından bugün yapılan açıklamaya göre OneDrive uygulaması hem Android hem de iOS işletim sistemleri için baştan yaratılıyor. Microsoft kullanıcılarına tamamen yeni bir deneyim sözü vermeyi de ihmal etmedi.
 
İşte yenilenen OneDrive!
 
Mobil platformlardaki en popüler bulut saklama uygulamalarından biri olan OneDrive’ın tasarımı ve arayüzü tamamen değişiyor. Önümüzdeki haftalarda parça parça yayımlanacak olan güncellemelerin sonunda uygulama yepyeni bir görünüme kavuşacak.
 
Yenilenen tasarımla birlikte hem Android hem de iOS platformlarında kullanıcılara daha rahat ve geniş bir kullanım alanı sunulacak. Paylaşılan dosyalar da artık çok daha kolay bir şekilde bulunabilecek.
 
 
Görsel değişikliklerin dışında Microsoft, uygulamaya önizleme desteği getirmeyi de ihmal etmemiş. Artık dosyalarınızı tek tek açıp kontrol etmek yerine önizleme seçeneğini kullanabilecek ve bu sayede zamandan tasarruf edebileceksiniz. Önizleme desteği veren dosya formatları arasında PSD, PDF, Illustrator, RAW, 3D ve DICOM gibi formatlar bulunuyor.
 
Son olarak da Microsoft’un güncelleme tarihini kesin olarak belirtmediğini ama 2018 yılına girmeden hem Android hem de iOS platformları için uygulamanın tamamen yenilenmiş olacağının sözünü verdiğini de hatırlatalım.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , iOS , Microsoft , OneDrive
511064
Bu haberler ilginizi çekebilir