Office Lens Artık Tüm iOS Cihazlarda!

Microsoft Office Lens uygulaması artık iOS cihazların kullanımına sunuldu. Office Lens hakkında tüm detaylar haberimizde...
04 Nisan 2015 23:17
Office Lens Artık Tüm iOS Cihazlarda!
Windows Phone için Microsoft tarafından geliştirilmiş Ofiice Lens uygulaması diğer tarayıcı uygulamalarının aksine daha iyi bir performans ve görüntü kalitesi sağlıyordu.
 
 
Ancak elbette ki tek bir platform üzerinden yayınlanan hiçbir uygulama diğerleri kadar ses getiremiyordur.
 
Microsoft bugün iOS için Office Lens uygulamasını yayınladı. Şu ana kadar tarayıcı uygulamaları içerisindeki üzretsiz seçeneklerden en kalitelisi olan Office Lens ile, masadaki alışveriş fişinden, tahtadaki yazıya kadar birçok çizimi ve yazıyı, düzeltmeye, ekranın belirli bir bölgesine sığdırmaya uğraşmadan fotoğrafını çekip, PDF'e dönüştürebilir, OneNote, Word, PowerPoint'le çalıştırabilir ya da galerinize kaydedebilir, mail olarak tek bir tıkla gönderebilirsiniz.
 
 
Bir süre önce Windows Phone için aktif olan uygulama, bazı sorunlar nedeniyle indirilmeye açık değildi. Uygulamayı şu an iOS ve Windows Phone için indirebilirsiniz. Henüz aktif bir Android sürümü bulunmayan uygulama için bir preview sürümü mevcut, bunun için de Android ön sürüm topluluğuna katılarak ilk deneme için başvuru yapmanız gerekmekte.
tabletpc.com.tr
581963
Bu haberler ilginizi çekebilir