Office Lens Artık Tüm iOS Cihazlarda!

Microsoft Office Lens uygulaması artık iOS cihazların kullanımına sunuldu. Office Lens hakkında tüm detaylar haberimizde...
04 Nisan 2015 23:17
Office Lens Artık Tüm iOS Cihazlarda!
Windows Phone için Microsoft tarafından geliştirilmiş Ofiice Lens uygulaması diğer tarayıcı uygulamalarının aksine daha iyi bir performans ve görüntü kalitesi sağlıyordu.
 
 
Ancak elbette ki tek bir platform üzerinden yayınlanan hiçbir uygulama diğerleri kadar ses getiremiyordur.
 
Microsoft bugün iOS için Office Lens uygulamasını yayınladı. Şu ana kadar tarayıcı uygulamaları içerisindeki üzretsiz seçeneklerden en kalitelisi olan Office Lens ile, masadaki alışveriş fişinden, tahtadaki yazıya kadar birçok çizimi ve yazıyı, düzeltmeye, ekranın belirli bir bölgesine sığdırmaya uğraşmadan fotoğrafını çekip, PDF'e dönüştürebilir, OneNote, Word, PowerPoint'le çalıştırabilir ya da galerinize kaydedebilir, mail olarak tek bir tıkla gönderebilirsiniz.
 
 
Bir süre önce Windows Phone için aktif olan uygulama, bazı sorunlar nedeniyle indirilmeye açık değildi. Uygulamayı şu an iOS ve Windows Phone için indirebilirsiniz. Henüz aktif bir Android sürümü bulunmayan uygulama için bir preview sürümü mevcut, bunun için de Android ön sürüm topluluğuna katılarak ilk deneme için başvuru yapmanız gerekmekte.
tabletpc.com.tr
276460
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
 • Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2'in yeni detayları gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...
 • Microsofttan Chrome OSa Rakib!

  Microsoft'tan Chrome OS'a Rakib!

  Microsoft, Google Chrome OS'a rakip Windows 10 Cloud işletim sistemi çıkarmayı planlıyor. İşte Windows 10 Cloud hakkındaki ilk bilgiler...
 • Snapchate Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapchat'e Snapcodes Özelliği Geldi!

  Snapcode olarak adlandırılan bu kod sistemi ile Snapchat, internet sitelerine bağlantı verecek. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama