Nvidia, Windows 10'a Özel Bir Güncelleme Yayınladı

Windows 10 yükleyenlerin karşılaştığı Nvidia sürücü çökmesi vakalarına kısa sürede çözüm bulundu. Nvidia, Windows 10'a özel bir güncelleme yayınladı.
30 Temmuz 2015 18:20
Nvidia, Windows 10a Özel Bir Güncelleme Yayınladı
Microsoft'un merakla beklenilen işletim sistemi Windows 10 geçtiğimiz gün yayınlandı. Microsoft'un lisanslı Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu Windows 10 doğal olarak büyük bir ilgi ile karşılandı.
 
Geniş bir kullanıcı kitlesi Windows 10'a erişebilmek için Microsoft serverlarına hücum etti. Windows 10'a olan ilgi yüzünden bir ara internetin çökebileceği söylentileri bile ortaya çıktı.
 
Uzun bir uğraş sonucu Windows 10'u yüklemeyi başaranlar bu seferde işletim sisteminin verdiği hatalarla mücadele etmek zorunda kaldılar.
 
 
Nvidia kullanıcıları, ekran kartı sürücülerinin Windows 10'a geçtikten sonra çöktüğünden şikayetçi olurken, Microsoft ve Nvidia da bu durumu doğruladı. Hem Microsoft, hem de Nvidia söz konusu durum için ayrı ayrı güncelleme yayınlarken, durumun hala bazı ekran kartı sürücülerinde devam ettiği belirtildi.
 
Eğer Nvidia markalı bir ekran kartınız varsa, öncelikli olarak Microsoft forumlarında kartınızın ve sürücüsünün Windows 10 uyumluluğu hakkında ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.
shiftdelete
135936
Bu haberler ilginizi çekebilir
En Çok Okunan Haberler
 • Whatsapp Güncellemesi Türkiyede!Whatsapp Güncellemesi Türkiye'de!
  Sosyal medya platformun en popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp'ın güncellemesi Türkiye'de yayınlandı. Yeni güncelleme ile artık Siri,…
 • Galaxy S8 Plusın Ekran Ücreti!Galaxy S8 Plus'ın Ekran Ücreti!
  Galaxy S8 Plus'ın ekranı kırıldığı zaman değiştirmenin de bir maliyeti olacak. İşte Galaxy S8 Plus'ın ekran değişim ücreti.
 • Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!Xiaomi Mi 6 Çıktığı Anda Tükendi!
  Xiaomi Mi 6, Çin'de satışa çıktı. Xiaom'nin yeni amiral gemisi Mi 6, satışa çıktığı anda saniyeler içinde tükendi!
 • iPhone 8in Kalıbı Ortaya Çıktı!iPhone 8'in Kalıbı Ortaya Çıktı!
  Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 8 hakkında sızıntılar durmak bilmiyor. Bugün iPhone 8'in kasa kalıbı olduğu iddia edilen yeni bir görüntü ortaya…
 • Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!Beyaz iPhone 8 Konseti Ortaya Çıktı!
  Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili yeni konsept videosu yayınlandı. Konsept videosunda beyaz iPhone, oldukça güzel görünüyor.
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama