Nvidia, Windows 10'a Özel Bir Güncelleme Yayınladı

Windows 10 yükleyenlerin karşılaştığı Nvidia sürücü çökmesi vakalarına kısa sürede çözüm bulundu. Nvidia, Windows 10'a özel bir güncelleme yayınladı.
30 Temmuz 2015 18:20
Nvidia, Windows 10a Özel Bir Güncelleme Yayınladı
Microsoft'un merakla beklenilen işletim sistemi Windows 10 geçtiğimiz gün yayınlandı. Microsoft'un lisanslı Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu Windows 10 doğal olarak büyük bir ilgi ile karşılandı.
 
Geniş bir kullanıcı kitlesi Windows 10'a erişebilmek için Microsoft serverlarına hücum etti. Windows 10'a olan ilgi yüzünden bir ara internetin çökebileceği söylentileri bile ortaya çıktı.
 
Uzun bir uğraş sonucu Windows 10'u yüklemeyi başaranlar bu seferde işletim sisteminin verdiği hatalarla mücadele etmek zorunda kaldılar.
 
 
Nvidia kullanıcıları, ekran kartı sürücülerinin Windows 10'a geçtikten sonra çöktüğünden şikayetçi olurken, Microsoft ve Nvidia da bu durumu doğruladı. Hem Microsoft, hem de Nvidia söz konusu durum için ayrı ayrı güncelleme yayınlarken, durumun hala bazı ekran kartı sürücülerinde devam ettiği belirtildi.
 
Eğer Nvidia markalı bir ekran kartınız varsa, öncelikli olarak Microsoft forumlarında kartınızın ve sürücüsünün Windows 10 uyumluluğu hakkında ufak bir araştırma yapmanızı öneririz.
shiftdelete
589113
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  WhatsApp Yeni Güncellemesi!

  Whatsapp'a yeni bir güncelleme geldi. Whatsapp'ın yeni güncellemesi Status bugünden itibaren aktif olacak.
 • iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  iOS 10.3 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı!

  Apple, geliştiriciler için iOS 10.3 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme acaba ne gibi yenlikler sunuyor. Detaylar haberimizde...
 • Tindera Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Tinder'a Yeni Bir Özellik Geliyor!

  Dünyanın en popüler çöpçatanlık uygulaması olarak kabul edilen Tinder, çok yakında kısa video paylaşımları yapılabilecek şekilde güncellenebilir.
 • VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  VSCO X Uygulaması Hizmete Sunuldu!

  iOS ve Android platformunda yer alan başarılı fotoğraf düzenleme uygulaması VSCO'nin yeni hizmeti olan VSCO X'i kullanıma sunuldu.
 • OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive Güncellemesi!

  OneDrive uygulamasını güncelledi. Güncelleme birçok yeniliği de beraberinde getirdi. Buyurun birlikte detaylarını inceleyelim.
 • Windows 10 Cloudtan Kötü Haber!

  Windows 10 Cloud'tan Kötü Haber!

  Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10 Cloud henüz tamamlanmadı. Fakat Longhorn isimli Twitter kullanıcısı Windows 10 Cloud'u hacklediğini duyurdu.
 • Windows 10da Açık!

  Windows 10'da Açık!

  Microsoft'un işletim sistemi Windows 10'da 0 gün açığı keşfedildi. Peki Hacker'lar Windows 10'unu kolayca hackleyebilir mi?
 • Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2 Güncellemesi!

  Android 7.1.2'in yeni detayları gelmeye başladı. Detaylar haberimizde...
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama