Note 8 'in Konsepti Ortaya Çıktı!

Galaxy Note 8'in konsept görüntüsü ortaya çıktı. Görüntüde Galaxy Note 8'in çift kameraya sahip olduğu görülüyor. İşte detaylar...
14 Nisan 2017 14:16
Note 8 in Konsepti Ortaya Çıktı!
Galaxy Note serisinin son ürünü olan Note 7'nin piyasadan çekilmesi ile birlikte Phablet segmentinde büyük bir boşluk oluştu. Bu sebeple Note hayranları, Samsung'un yeni amiral gemisini heyecanla beklemeye başladılar. Galaxy S8'in ekranı ve özelliklerini görünce bu heyacan daha da arttı. Çünkü Note serisi her zaman premium bir cihaz olduğu için mutlaka S8'den daha iyi özelliklere sahip olacak.
 
6.4 inç ekranlı Note 8 konsepti
 
Galaxy S8 serisindeki ekranlardan çok daha büyük, 6.4 inç Süper AMOLED sonsuz bir ekrana sahip olması beklenen Galaxy Note 8, neredeyse tablet boyutunda olacak. Samsung'un tedarik sorunları sebebiyle Galaxy S8'e ekleyemediği çift kamera büyük ihtimalle Note 8'in en belirgin özelliklerinden biri olacak.
 
 
Samsung'un Galaxy S8'e yetiştiremediği ekrana entegre parmak izi sensörü, stereo hoparlör ve 4000 mAh kapasiteli bir batarya Galaxy Note 8'de olması muhtemel diğer özellikler. Peki Note 8 neye benzeyecek ?
 
 
Grafik tasarımcı Benjamin Geskin, Note 8'de beklenen özelliklerden yola çıkarak bir konsept hazırladı. Konseptte Note 8'in sonsuz bir ekrana, ekrana entegre parmak izi tarayıcısına ve arka tarafta çift lensli kameraya sahip olduğunu görüyoruz.
 
Geskin'in hazırladığı konsept Galaxy S8 serisine çok benziyor. Samsung'un Note 8 tasarımı ile ilgili neler düşündüğünü tabiki bilemiyoruz. Sızıntılar gelmeye başlayınca Note 8'in tasarımı konusunda daha fazla fikir sahibi olacağız.
 
shiftdelete
235211
Bu haberler ilginizi çekebilir