Nokia'nın Yeni Telefonları Geliyor!

Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliğinde resmi olarak tanıtımı yapılan Nokia'nın yeni telefonları satışa çıkıyor. İşte ayrıntıları...
21 Mart 2017 11:49
Nokianın Yeni Telefonları Geliyor!
MWC 2017 itibarıyla resmi olarak duyurulan Nokia telefonlar, bildiğiniz gibi HDM şirketi tarafından üretiliyor.
 
2017'nin ilk çeyreği bitmek üzereyken, hâlâ Nokia telefonları resmi olarak satışa çıkmış değil. Peki, cihazları ne zaman raflarda göreceğiz?
 
Nokia telefonları için geri sayım başladı
 
HDM Global Doğu Avrupa Pazarlama Müdürü Tomislav Himbele, MWC'de duyurulan Nokia telefonların satışa çıkacağı tarihi açıkladı.
 
Himbele'nin açıklamasına göre Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modelleri Avrupa genelinde ikinci çeyrek itibarıyla satışta olacak. Şimdiden birçok ülkede ön siparişe açılan cihazlar, Mayıs ortası itibarıyla satın alınabilir durumda olacak.
 
 
Cihazların fiyatları ise tabii ki satışa çıkacakları ülkeye göre değişkenlik gösterecek. Ancak tahmini fiyatların Nokia 3 için 139 Euro, Nokia 5 için 189 Euro ve son olarak Nokia 6 için 229 Euro olduğunu belirtelim.
 
Nokia 6 Arte Black Limitied Edition ise 299 Euro fiyatıyla en pahalı Nokia telefonu olarak karşımıza çıkıyor. Serinin en ucuz telefonu ise tabii ki 49 Euro fiyatıyla yeni Nokia 3310 olacak.
 
 
shiftdelete
896282
Bu haberler ilginizi çekebilir