Nokia Ne Zaman Akıllı Telefon Çıkaracak?

Android işletim sistemine sahip olacak yeni Nokia akıllı telefonlar geliyor. Microsoft tarafından çıkarılacak olan telefonlar ne zaman piyasada olacak?
18 Ekim 2016 18:12
Nokia Ne Zaman Akıllı Telefon Çıkaracak?
Nokia ismi halen hepimiz için özel bir yere sahip. Zamanın efsane telefon üreticisi yıllar geçtikçe Teknolojiye artık uyum sağlayamadığı için rakiplerin gerisine düşmüştü.
 
Windows Phone ardından yeniden Android zamanı
 
Microsoft, daha önce iki farklı Nokia modelinin Android işletim sistemiyle geleceğini duyurmuştu. Elbette bu heyecan verici duyurunun ardından telefonlar için çıkış tarihi açıklaması bekleniyordu.
 
PhoneArena'nın haberine göre Microsoft Asya CEO'su James Rutherfoord, dünya çapında iki yeni telefonun 2016 sonunda, iki yeni "akıllı" telefonun ise 2017'nin ikinci çeyreğinde geleceğini açıkladı.
 
 
Daha önce Dünya Mobil Kongesi'ne katılacağını açıklayan ama akıllı telefon tanıtımı konusunda garanti vermeyen Microsoft, bu kez telefonları tanıtacağını da resmen duyurmuş oldu. 
 
Giriş ve orta seviye arası olması beklenen yeni Nokia telefonlar hakkında detaylı ürün bilgilerine önümüzdeki dönemde ulaşmayı bekliyoruz. Telefonların ismi de ayrı bir merak konusu.
shiftdelete.net
684966
Bu haberler ilginizi çekebilir