Nokia Edge'in Videosu Paylaşıldı!

Nokia'da çerçevesiz ekrana sahip telefon kervanına katılıyor. Nokia'nın yeni telefonu Nokia Edge'ın tasarımını yansıtan video yayınlandı!
15 Temmuz 2017 13:05
Nokia Edgein Videosu Paylaşıldı!
Akıllı telefon dünyasına geri dönüş yapan Nokia’nın Edge adı altında bir amiral gemisi çıkarma hazırlığında olduğu uzun süredir gündemde. Son dönemdeki üst segment akıllı telefon modellerinin çerçevesiz ekranlara sahip olmaları Nokia’nın da buna benzer tasarımlara yönelmesini zorunlu hale getirecek gibi görünüyor. Concept Creator adlı Youtube kanalı tarafından hazırlanan Nokia Edge konsepti Nokia’ya ilham verebilir.
 
Nokia Edge Konsept videosu yayınlandı!
 
Concept Creator’un konseptinde Nokia Edge’nin kavisli bir ekrana ve çok ince çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Nokia ismi ekranın altına yerleştirilmiş. Fiziksel bir ana ekran butonu bulunmayan cihaz genel şekliyle Sony Xperia XZ'yi anımsatıyor.
 
 
 
Cihazın arkasında sol üst köşede tek bir kamera bulunuyor. Carl Zeiss lens ve tek bir LED flaştan oluşan kamera 16 MP çözünürlüğe sahip. Açık mavi, koyu mavi ve siyah renk seçeneklerine sahip Nokia Edge konseptinin arkasının cam olduğu tahmin ediliyor.
 
Tasarımcı cihazın 16 megapiksellik ana kamerasının f / 1.7 diyafram genişliğine ve 1.5um pixel yoğunluğuna sahip olduğunu belirtiyor. Teorik olarak kameranın yetenekli olacağını söylemek mümkün. Nokia’nın daha önce de Carl Zeiss ile çalıştığını düşünürsek Nokia Edge’de Carl Zeiss lens kullanılması mümkün.
 
 
 
shiftdelete
478676
Bu haberler ilginizi çekebilir