Nokia 9'un Arkası Görüldü!

Nokia'nın yeni üst seviye akıllı telefonu Nokia 9 çok güzel görünüyor.
23 Ekim 2017 17:57
Nokia 9un Arkası Görüldü!
 
HMD, Nokia markasıyla piyasaya sunduğu ilk gerçek amiral gemisi akıllı telefonu, Nokia 8'i pek beğenmediyseniz, sonraki üst düzey telefonu belki beğenebilirsiniz.
 
Yeni telefon piyasada Nokia 9 olarak satışa sunulacak, ancak HMD cihazı önümüzdeki yılın başlarında bunu duyurmayı planlıyor. Bununla birlikte, HMD'nin gelecek amiral gemisi hakkındaki söylentiler ve sızıntılar gelmeye devam ediyor.
 
Son olarak geçtiğimiz gün, Nokia 9'un arka kasasını gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf, Çin'den elimize ulaştı. Görüntü, çift arka kamera ve parmak izi tarayıcının birincil kameranın altında olacağı gibi birkaç ayrıntıyı doğruluyor.
 
HMD'nin telefonun dış kasası için hangi materyali kullanacağı halen halen net değil ancak görüntüde parlak arka kapak görülüyor. Arka plakanın alt ve üst tarafları fotoğrafta görünmüyor ancak bu konuda 3.5mm jack bağlantı noktası yerine USB Type-C olacağına yönelik bir söylenti bulunuyor.
 
 
Telefonda ayrıca, Quad HD çözünürlüğü ve 18: 9 en / boy oranına sahip 5.5-inç AMOLED ekran ve Android 8.0 Oreo gibi özelliklerin olması bekleniyor. Önceki raporda, bu modelin 750 €'ya mal olacağı iddia edilmişti.
 
teknokulis
167602
Bu haberler ilginizi çekebilir