Nokia 9 Hız Testin Ortaya Çıktı!

Nokia'nın merakla beklenen yeni amiral gemisi Nokia 9, AnTuTu'da hız testinde ortaya çıkıtı. İşte Nokia 9'un AnTuTu karnesi...
03 Haziran 2017 12:13
Nokia 9 Hız Testin Ortaya Çıktı!
Nokia 9 hakkında yeni sızıntı haberleri gelmeye devam ediyor. Bugün ortaya çıkan habere göre Nokia'nın yeni amiral gemisi ile ilgili yeni detaylar gün yüzüne çıktı.
 
Nokia 9 hız testinde ortaya çıktı!
 
Nokia 9 hatırlayacağız üzere GeekBench üzerinde ortaya çıkmıştı. Orta çıkan yeni telefonun teknik özelliklerini yeniden hatırlatacak olursak, 8 GB ve 4 GB RAM seçenekleri ile karşımıza çıkacak olan yeni amiral gemisi gücünü ise yeni nesil Snapdragon 835'ten alacak.
 
 
Bugün ise AnTuTu üzerindeki bir testte görünen amiral gemisinin özellikleri yavaş yavaş şekillenmeye başladı. GeekBench'te görünün aynı model numarası ile ortaya çıkan Nokia 9 modeli 4 GB RAM ile dikkatleri üzerine topluyor. 
 
Eğer bu ortaya çıkan testler sahte değilse, büyük ihtimalle 4 GB RAM'li modellerin Batı pazarında satışa çıkartılması bekleniyor. Bakalım bizleri nasıl bir telefon bekliyor? İlerleyen günlerde bu sorunun cevabını daha net verebileceğiz.
 
 
 
shiftdelete
682404
Bu haberler ilginizi çekebilir