Nokia 8, Resmi Olarak Sızdı!

Nokia 8'in henüz resmi olarak tanıtımı yapılmadan Nokia'nın Çin'deki resmi internet sitesi üzerinden Nokia 8 sızdırıldı. İşte Nokia'nın yeni amiral gemisi Nokia 8...
20 Temmuz 2017 09:46
Nokia 8, Resmi Olarak Sızdı!
Nokia 8 hakkında yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Bugün yaşanan gelişmelerle birlikte yeni amiral gemisi yanlışla Nokia'nın resmi internet sitesi üzerinden gün yüzüne çıkartıldı.
 
Nokia 8, yanlışlıkla resmi internet sitesinde gösterildi!
 
31 Temmuz'da resmi olarak tanıtılacak olan Nokia 8 ile ilgili her geçen gün yeni bir gelişme yaşanmaya devam ediyor. Yaşanan gelişmelerle Nokia 8'in yanlışlıkla mı gösterildiğini bilemiyoruz. Fakat kısa sürede olsa Nokia'nın resmi sitesinde gözler önüne serilmiş oldu.
 
Nokia'nın üst sınıf kullanıcılarına servis edeceği yeni amiral gemisi oldukça iddialı geliyor. Yanlışla paylaşılan görselle baktığımızda ise amiral gemisinin tasarımının, Nokia 6'nın tasarımının benzerliği ile oldukça dikkatleri üzerine çekiyor.
 
 
Tasarımım konusunda birazda olsa rakiplerinin gerisinde kalacak olan Nokia, amiral gemisinin teknik özellikleriyle oldukça adından söz ettirecek.
 
Çift Zeiss kamera lensiyle karşımıza çıkacak olan yeni Nokia, Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alacak. 4 ve 6 GB bellek seçenekleriyle satışa sunulacak olan telefon 64 GB dahili depolama alanına sahip olacak.
 
600 dolarlık fiyat etiketiyle gelecek olan üst sınıf telefon, 5.3 inçlik Quad HD bir ekranıyla kaliteli bir deneyim sunmayı vaat ediyor.
 
Henüz cihaz hakkında net bir bilgiye sahip değiliz. Telefonun tanıtımına yaklaşık bir hafta gibi bir süre kalmışken, ortaya çıkan söylentilerinde doğruluk payının yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.
 
 
shiftdelete
474369
Bu haberler ilginizi çekebilir