Nokia 8, Önemli Özellikler İle Geliyor!

Nokia'nın yeni amiral gemisi Nokia 8 önemli özellikler ile geliyor. Özellikle Nokia 8, kamerası ile rakiplerine fark atacağa benziyor.
06 Temmuz 2017 23:06
Nokia 8, Önemli Özellikler İle Geliyor!
Nokia 8 hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Verilen bir aranın ardından akıllı telefon piyasasına yeniden bir dönüş yapan Teknoloji devi, Android telefonları ile oldukça ses getirmişti.
 
Nokia 8 iris tarayıcısıyla geliyor!
 
Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 modellerini piyasaya sunan HMD Global, bu yılın ikinci çeyreğinde dünyanın dört bir yanına telefonlarıyla yayılması umuluyordu. 
 
Kullanıcılara sunulacak olan üst sınıf özellikleri dikkat çekici Nokia 9'u dört gözle tanıtılmasını beklerken, HMD Global, Nokia 8 ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
 
Nokia 9 ile neredeyse benzer bir tasarıma sahip olan telefon, iris tarayıcıyla kullanıcıların huzuruna çıkacağı iddia edildi.
 
 
 
Sızdırılan görüntülerle birlikte yeni Nokia 8'in alüminyum kasasıyla dikkatleri oldukça üzerine toplayacak. Daha önceden yapılan sızıntılarda ki görüntüleri de kıyaslayacak olursak, arka panelin merkezinde yer alan çift arka kameranın, panelin soluna doğru kaydırıldığını gözlemlemekteyiz.
 
İris tarayıcısının yeni telefona nasıl entegre edileceği ve nasıl çalışacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Fakat ilerleyen günlerde bu iris tarayıcısıyla ilgili önemli bilgilerin de ortaya çıkması bekleniyor.
 
Ayrıca sızdırılan poster de cihazın teknik özellikleri de tekrardan gözler önüne serildi. Hızı ve performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan Nokia 8, 4 ve 6 GB bellek seçenekleriyle satışa çıkacak. Kullanıcılara 64 GB depolama alanı da sunacak olan teknoloji devi, 5.3 inçlik QHD ekranıyla büyük bir ses getirmeyi hedefliyor.
 
 
 
 
13 Megapiksellik iki adet arka kameraya sahip olan Nokia 8'in fiyatınınsa 699 dolar olması bekleniyor. Böylelikle rakipleri karşısında oldukça güzel bir seçenek olacak olan yeni amiral gemisi hem fiyatı hem de performansı açısından akıllı telefon piyasasına damgasını vuracak.
 
 
 
shiftdelete
824497
Bu haberler ilginizi çekebilir