Nokia 6'ya Gelen Güncellemesi İle Bir İlk Yaşandı!

Nokia 6, yeni güncellemesine kavuştu. Ancak Nokia 6'ya gelen bu güncelleme ile bir ilk yaşandı!
06 Temmuz 2017 00:33
Nokia 6ya Gelen Güncellemesi İle Bir İlk Yaşandı!
Finlandiya merkezli HMD Global şirketi tarafından satışa sunulan Nokia 6 ile daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için yeni güncellemeler yayınlanmaya devam ediliyor.
 
Kullanıcıların yoğun ilgisi nedeniyle stokları kısa bir süre içerisinde tükenen Nokia 6 için geçtiğimiz aylarda yayınlanan Android 7.1.1'in ardından, bugün yeni bir güncelleme daha yayınlandı.
 
Peki, Nokia 6 için yayınlanan güncelleme cihazda ne gibi değişiklikler meydana getiriyor? Gelin, bu sorunun cevabını hep birlikte öğrenelim.
 
Nokia 6 için yeni güncelleme yayınlandı!
 
TA-1003 model numarasına sahip olan Nokia 6 modeli için yayınlanan ve dağıtımına Tayvan'dan başlanan 150 MB boyutundaki güncelleme, Temmuz ayı güvenlik yamalarını cihaz ile buluşturuyor.
 
 
HMD'nin Nokia modelleri için aylık güvenlik güncelleştirmelerini yayınlayacağına dair verdiği sözü tutması kullanıcıları sevindirirken, şaşırtıcı nokta ise Google'ın henüz Temmuz ayı için güvenlik bülteni bile yayınlamamış olması.
 
Temmuz ayı için hazırlanan güvenlik yamaları henüz Google Piksel serisi için bile yayınlanmamışken, Nokia 6 bu güncellemeyi alan ilk akıllı telefon oldu.
 
 
shiftdelete
Etiketler : güncelleme , Nokia , Nokia 6
659638
Bu haberler ilginizi çekebilir