Nokia 6'nın Gümüş Rengi Görüldü!

Pazar günü tanıtımı yapılan Nokia’nın bu yıl gösterdiği ilk Androidli telefonu siyah renk olarak gösterilmişti. Şimdi ise gümüş rengi ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor.
11 Ocak 2017 21:53
Nokia 6nın Gümüş Rengi Görüldü!
Verilen bir aranın ardından yeniden telefon üretmeye başlayan Nokia, ilk telefonunu Çin'de piyasaya süren yetkililer eski günlere dönmeyi hedefliyor.
 
Küllerinden yeniden doğarak kullanıcıların karşısına çıkan Nokia, Android telefonu ile dikkatleri üzerine topladı. Nokia'nın üretmiş olduğu Android telefon olan Nokia 6, Android Nougat sürümü ile birlikte şimdilik Çin'deki kullanıcılar için satışa sunuldu.
 
Snapdragon 430 işlemci, 4GB RAM'i ile dikkatleri üzerine çeken Nokia 6'da ayrıca biri 16 MP diğeri 8 MP iki adet kameraya sahip. Ekran boyutu olarak da kullanıcılara 5.5 inç ile karşımıza çıktı.
 
Gümüş renkli Nokia 6 mı?
 
Bildiğiniz gibi Nokia 6'da kullanıcılara tek renk seçeneği ile sunulmuştu. Ortaya çıkan bir sızıntıya göre Nokia 6 önümüzdeki günlerde ''Siyah'' renk seçeneğine alternatif olarak ''Gümüş'' rengini yakında satışa çıkartacağı belirtildi.
 
 
Çinli sertifika firması TENAA'nın listesine göre, Nokia 6'nın ''Gümüş''rengi satışa sunulacak. Çıkan raporlara göre, Nokia 6'nın Gümüş rengi için kullanıcıların biraz beklemesi gerektiğini belirtelim.
 
shiftdelete
Etiketler : Android , Android Nougat , Nokia , Nokia 6
203425
Bu haberler ilginizi çekebilir