Nokia 6'nın Farklı Rengi Ortaya Çıkıtı!

Nokia 6'nın yeni rengi ortaya çıktı. İnternet sitesinde listelenen yeni Nokia 6, tüm dünya ülkelerinde satışa çıkacak mı? Fiyatı diğer renklerden farklı olacak mı?
05 Nisan 2017 18:48
Nokia 6nın Farklı Rengi Ortaya Çıkıtı!
HMD Global tarafından başlatılan ilk Nokia markalı akıllı telefon yakında dünya çapında satışa sunulacak. Finlandiya şirketi, Nokia 6'nın Mayıs / Haziran'da dünya çapında satışa sevkiyatı için hazır olduğunu doğruladı. 
 
 
Şu an için, Nokia 6 sadece siyah renkte mevcut ancak, bu durum şu andan itibaren yaklaşık bir hafta içinde değişebilir. Çin perakendecisi JD.Com, Nokia 6'yı beyaz renk seçeneği ile listeledi ve akıllı telefonun 11 Nisan'da satın alınabileceğini belirtiyor. 
 
 
Fiyat siyah renk versiyonu ile aynı, ancak diğer ülkelerde biraz daha yüksek olacak. Nokia 6 fiyatı 220 dolar olarak belirtildi ama HMD, küresel modeli 229 €, Arte Black özel sürümünü 299 € karşılığında satacaklarını açıkladı. 
 
 
Ne yazık ki, yeni beyaz Nokia 6'nın başka ülkelerde de mevcut olacağını onaylayamıyoruz. Akıllı telefon uluslar arası pazara sunulduğunda daha fazla renk seçeneği olması güzel olurdu ancak, bu Nokia 6'nın başarısı için büyük önem taşımıyor en azından şu an için değil.
 
 
 
teknolojioku
Etiketler : Nokia , Nokia 6 , Nokia 6 Fiyat
628627
Bu haberler ilginizi çekebilir