Nokia 6 Sonunda Güncellemesine Kavuştu!

Nokia'nın amiral gemisi Nokia 6 sonunda beklediği güncellemesine kavuştu. İşte yeni güncellemenin detayları...
13 Ekim 2017 00:20
Nokia 6 Sonunda Güncellemesine Kavuştu!
HMD Global çatısı altında akıllı telefon pazarına oldukça sağlam bir dönüş yapan Nokia’nın duyurusunu gerçekleştirdiği ilk akıllı telefonlardan birisi de, Qualcomm Snapdragon 430 işlemciden güç alan Nokia 6 oldu.
 
Bugüne kadar satışa sunduğu tüm akıllı telefonları Android 8.0 Oreo ile buluşturacağını açıklayan Nokia hazırlıklarına devam ederken, bir yandan da Nokia 6 modeli için Android 7.1.2 güncellemesini yayınladı.
 
Nokia tarafından yayınlanan ilk Android 7.1.2 güncellemesi!
 
TA-1021 model numarasına sahip olan akıllı telefon için yayınlanan 665 MB boyutundaki güncelleme, cihazı Android 7.1.2 sürümü ve Google’ın Ekim ayı güvenlik güncelleştirmeleri ile buluşturuyor.
 
 
 
 
Bunun yanı sıra daha stabil bir kullanım için sistem üzerinde ve kullanıcı arayüzünde yapılan geliştirmeler, güncelleme ile birlikte kullanıcılara sunulan diğer yenilikler arasında yer alıyor.
 
Güncelleme ile birlikte bildirimler, pil kullanım uyarıları ve özellikle parmak izi okuyucu konusunda çok daha hızlı ve kararlı çalışan bir kullanıcı deneyimi sunulduğu ifade ediliyor.
 
OTA aracılığıyla yayınlanan güncellemenin dağıtımına hangi bölgeden başlandığı bilinmezken, kullanıcılar Ayarlar menüsü altında yer alan Yazılım Güncellemesi bölümünden güncelleştirmeyi kontrol edebilirler.
 
shiftdelete
525027
Bu haberler ilginizi çekebilir