Nokia 6 İçin Android 7.1.1 Güncellemesi Yayınlandı!

Nokia'nın amiral gemisi Nokia 6 için Android 7.1.1 güncellemesi geldi. Nokia 6 kullanıcıları yeni güncellemeyi telefonlarına indirebilecekler.
15 Nisan 2017 11:17
Nokia 6 İçin Android 7.1.1 Güncellemesi Yayınlandı!
Nokia 6 için yayınlanan yeni Android güncellemesi ile birlikte kullanıcılar, Android 7.1.1'in yeniliklerinden faydalanabilecekler.
 
Nokia 6 için Android 7.1.1 güncellemesi dağıtılmaya başlandı!
 
Birçok amiral gemisinden önce Android 7.1.1 güncellemesini alan Nokia 6, bildiğiniz üzere şu anlık sadece Çin'deki kullanıcılar için kullanılabilir durumda.
 
HMD Global tarafından yapılan açıklama ile Nokia'nın iki telefonu Mayıs ayının sonlarına doğru dünya çapında satışa sunulacağı belirtilmişti.
 
 
Yeni güncellemelerin hızlıca kullanıcılara paylaşacak olan Nokia, amiral gemilerini sürekli güncel tutacağa benziyor. Kullanıcılara en güncel deneyimi yaşatacak olan yetkililer, bu konuda oldukça titiz davranıyor.
 
370 MB'lık güncelleme Google'ın Nisan ayında yayınladığı yeni güncellemedeki düzeltmeleri de içeriyor. Güncellemeyi yüklemek isteyen kullanıcılarsa,  620 MB'lık boş yere ihtiyaçları olduklarını da belirtelim.
 
Ayrıca Android 7.1.1 güncellemesiyle Nokia 6 kullanıcıları, gelişmiş güç ve arka plan yönetimi, G / 3G çift SIM çift bekleme desteği, hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmelerden yararlanacaklar.
 
shiftdelete
352433
Bu haberler ilginizi çekebilir