Noah Falstein Google'dan İstifa Etti!

Google'ın Baş Oyun Tasarımcısı Noah Falstein, istifa ettiğini duyurdu. Peki Noah Falstein Google'dan başarısız olduğu için mi istifa etti?
10 Nisan 2017 09:49
Noah Falstein Googledan İstifa Etti!
2013 yılında yapılan bir anlaşmayla Google'ın Baş oyun Tasarımcısı, Noah Falstein olmuştu. Ardından bir dizi projeyle uğraşmaya başlayan Falstein, bu projelerin neredeyse hiçbirini gerçekleştiremedi. Birkaç gün önce de kendisinin bu pozisyondan ayrıldığı açıklaması geldi.
 
Noah Falstein başarısız mı oldu?
 
İstifasını Google'a sunan Falstein, Google'a birçok projeleri olan ve bunları gerçekleştirmek isteyen bir şirket olarak geldiğini ama daha sonradan büyük hayal kırıklığına uğradığını söyledi.
 
 
Bunun sebebi olarak da Google'ın hiçbir projesini gerçeğe dönüştürmek gibi bir niyetinin olmamasını gösterdi. Bu noktada gerçekleşmeyen projelerin başındaki isim olarak kendisinin bir suçu olup olmadığını tabii ki şimdilik anlamamız mümkün değil.
 
Noah Falstein şirkete katıldığında sağlık ve nörobilim üzerine oyunlar üretiyordu ve 37 yıllık bir oyun tecrübesine sahip. Falstein açıklamasının devamında, "Google muhteşem bir şirket ve burada elde ettiğim ayrıcalıkları, heyecanı ve birlikte çalıştığım insanları özlüyor olacağımdan eminim. Fakat 37 yıllık oyun yapım tecrübesine sahibim ve oyun yapmak benim kanımda var. Bu işi yapmaktan vazgeçmek istemediğimi biliyorum." sözlerini sarfetti.
 
shiftdelete
655319
Bu haberler ilginizi çekebilir