Nexus 6'larda Ücretsiz Değişim

Google yeni nesil Nexus cihazı ile yeni bir değişim programına mı başladı? Bir kullanıcının iddiasına göre kırılan Nexus 6'larda ücretsiz değişim yapıldı.
09 Aralık 2014 12:14
Nexus 6larda Ücretsiz Değişim
Günümüzde ilerleyen teknoloji ile akıllı telefonlar iyice popülerleşti. Gittikçe büyüyen ekranları ise başka sorunları beraberinde getirdi. Şüphesiz ki akıllı telefonların en büyük problemlerinden birisi sert bir zemine düştüklerinde kolayca kırılabiliyor olmaları. Kırılan ekranların değişim masraflarından hiç bahsetmiyorum bile.
 
Durum böyle olunca özenerek aldığımız akıllı telefonlarımız için aman başına bir şey gelmesin diyerek çeşitli kılıflara ve dayanıklı cam koruyucularına ihtiyaç duyuyoruz. Ancak bazen ne yaparsak yapalım olan oluyor ve ekran kırılabiliyor.
 
 
Google'ın yeni nesil akıllı telefonu Nexus 6'da bu telefonlardan birisi. Bir Reddit kullanıcısı kullandığı Nexus 6'sını kırmayı başarmış. Ardından Google, ekranı kırılan Nexus 6'yı ücretsiz bir şekilde değiştirmiş.
 
Diğer akıllı telefon kullanıcılarını bir hayli kıskandıran bu durum, ortaya atılan iddialara göre Nexus 6 için ne ilk ne de son olacak.
 
Google tarafından bu konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmese de konuşulanlara göre Google, kırılan ilk cihazı ücretsiz bir şekilde değiştirecek. İkinci değişim ise elbette ücrete tabi olacak.
shiftdelete
Etiketler : cep telefonu , google , Motorola , Nexus 6
857667
Bu haberler ilginizi çekebilir