Nexus 6'dan yeni haberler

MWC bitti ama etkinlikten sızdırılan bilgiye göre LG yapımı bir Nexus 6 göreceğiz. LG ve Google ortaklığını yine görecegiz anlaşılan.
06 Mart 2014 14:47
Nexus 6dan yeni haberler
Google ve LG ortaklığı yeni Nexus akıllı telefonda ve hatta Nexus akıllı saatte sürecek. Mobile World Congress'ten sızdırılan ve basına yeni aktarılan bilgiye göre, LG bu yıl hem Nexus 6'yı hem de Google'ın ilk Nexus akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce Nexus 4 ve Nexus 5 modellerini hazırlayan LG anlaşılan yeni model için de dümene geçti.
 
Nexus 6'nın LG G3'ün "daha hafifletilmiş" bir modeli olacağını belirten Gizmodo.de haberine göre, LG'nin G3'ü bu yaza yetiştirme planlarında da doğruluk payı var. Ancak Nexus 6'nın veya Nexus markalı bir akıllı saatin çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.
 
Bugüne kadar uyguladığı fiyat politikasına bakılırsa, Google markalı bir akıllı saatin LG tarafından piyasaya sunulması büyük bir avantaj sağlayabilir. Zira LG'nin ürettiği Nexus modelleri, üstün performanslarının yanı sıra agresif fiyatlandırmalarıyla da dikkat çekiyor. Üst sınıf bir akıllı telefonu Türkiye pazarına 1.400 TL'den sokabilmek herkesin harcı olmasa gerek.
shiftdelete
989148
Bu haberler ilginizi çekebilir