Nexus 6'dan yeni haberler

MWC bitti ama etkinlikten sızdırılan bilgiye göre LG yapımı bir Nexus 6 göreceğiz. LG ve Google ortaklığını yine görecegiz anlaşılan.
06 Mart 2014 14:47
Nexus 6dan yeni haberler
Google ve LG ortaklığı yeni Nexus akıllı telefonda ve hatta Nexus akıllı saatte sürecek. Mobile World Congress'ten sızdırılan ve basına yeni aktarılan bilgiye göre, LG bu yıl hem Nexus 6'yı hem de Google'ın ilk Nexus akıllı saatini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Daha önce Nexus 4 ve Nexus 5 modellerini hazırlayan LG anlaşılan yeni model için de dümene geçti.
 
Nexus 6'nın LG G3'ün "daha hafifletilmiş" bir modeli olacağını belirten Gizmodo.de haberine göre, LG'nin G3'ü bu yaza yetiştirme planlarında da doğruluk payı var. Ancak Nexus 6'nın veya Nexus markalı bir akıllı saatin çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor.
 
Bugüne kadar uyguladığı fiyat politikasına bakılırsa, Google markalı bir akıllı saatin LG tarafından piyasaya sunulması büyük bir avantaj sağlayabilir. Zira LG'nin ürettiği Nexus modelleri, üstün performanslarının yanı sıra agresif fiyatlandırmalarıyla da dikkat çekiyor. Üst sınıf bir akıllı telefonu Türkiye pazarına 1.400 TL'den sokabilmek herkesin harcı olmasa gerek.
shiftdelete
339889
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Huawei P10nun Reklam Filmi!

  Huawei P10'nun Reklam Filmi!

  MWC 2017'ye sayılı günler kala firmalar ürünlerinin reklamlarını yapmaya başladı. Huawe P10'un da reklamı yayınlandı. İşte kısa reklam filmi!
 • Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Telefon Ekranları Artık Daha Güçlü!

  Bir çoğumuz akıllı telefonlarımızın ekranın çizilmesinden ya da kırılmasından korkuyoruzdur. ProtectPax sıvı cam teknolojisi sayesinde, artık telefonlarınız daha sağlam.
 • İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  İşte Nokia 8 Fiyatı ve Özellikleri!

  Akıllı telefon pazarına dönüş yapan Nokia'nın, yeni telefonu olan Nokia 8 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Nokia'nın özellikleri ve fiyatı!
 • iPhonenun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  iPhone'nun Yüz Tanıma Teknolojisi!

  Apple Eylül ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi iPhone'nun, yüz tanıma teknolojisiyle geleceği iddia edilmişti. iPhone'nun yeni modeli ile ilgili yeni bilgiler de gelmeye devam ediyor. Detaylar haberimizde!
 • iPhonenun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone’nun Bu Özelliğini Biliyor Muydunuz?

  iPhone kamerasının her zaman istediğiniz yerden başlamasını ister misiniz? Örneğin kamerayı açtığınızda hep video modunda ya da kare modunda çalışmasını ister misiniz? İsterseniz işte yanıtı!
 • iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  iPhone 10. Yıla Özel iPhone İsmi Ne Olacak?

  Apple, yeni amiral gemisini bu yıl tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni iPhone'un ismi ile ilgili de bir çok iddia ortaya atıldı. Peki iPhone'un 10. yıl ismi ne olacak?
 • iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone Rehberiniz Silinirse Yapmanız Gerekenler!

  iPhone'unuzda yedekleme işlemi yapmadınız ve telefondaki rehberiniz silindi! Peki iPhone rehberi silinirse ne Yapılır?
 • Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone Sızıntılarını Nasıl Önleyecek?

  Apple, iPhone görüntülerinin piyasaya sızmasını istemiyor. Peki ama görüntülerin ortaya çıkmasına nasıl engel olacak?
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama