Nexus 6 Kullanıcıları Android 7.1.1'de Sorun Yaşıyor!

Android 7.1.1 Nougat sürümü, Nexus 6'da sorun çıkarttı. İşte haberin detayı...
11 Ocak 2017 20:56
Nexus 6 Kullanıcıları Android 7.1.1de Sorun Yaşıyor!
Nexus 6 akıllı telefonlar için Android 7.1.1 Nougat sürümünün dağıtılmaya başladığını sizlerle paylaşmıştık. Öte yandan güncellemeyi gerçekleştiren kullanıcılar bir sorunlar karşı karşıya kaldı.
 
Nexus 6 için Android 7.1.1 Nougat hoparlörle görüşmeleri bozdu
 
Google tarafından sunulan Android 7.1.1 Nougat güncellemesi Nexus 6 akıllı telefonlarına yükleyen birçok kullanıcı can sıkıcı bir sorun yaşamış durumda. Malum, birçoğumuz akıllı telefonlarımızı masaüstünde bırakıp, çoğu zaman hoparlörü açarak görüşmemizi öyle yapmak zorunda kalabiliyoruz.
 
 
İşte ortaya çıkan sorun, tam da telefon görüşmelerinizi bu şekilde yapmak zorunda kaldığınızda karşınıza çıkıyor. Hoparlör sesinin kesilmesinin yanı sıra, karşıdaki kişinin tuhaf sesler ve gürültüler duyması kullanıcıların bildirdiği şikayetler arasında.
 
Android 7.0 sürümüne geri dönen kullanıcılar ise sorunun düzeldiğini ve sorunun kaynağının Nexus 6 için Android 7.1.1’de olduğunu ifade ediyorlar. Diğer Nexus ve Pixel akıllı telefon sahipleri böyle bir sorun yaşamazken durum şu an için sadece Nexus 6’ya özel gibi gözüküyor.
 
Bu sorunu düzeltmek üzere Google’ın harekete geçtiği ifade edilirken, düzeltilmiş sürümün ne zaman geleceği belirsizliğini koruyor.
 
shiftdelete
470569
Bu haberler ilginizi çekebilir