NBA Live 2016 Tanıtıldı

NBA Live 16, E3'te tanıtıldı. Tüm yenilikler ve detaylar haberimizde...
17 Haziran 2015 16:58
NBA Live 2016 Tanıtıldı
Son zamanlarda 2K Games tarafından NBA oyunlarında ezilen NBA Live serisi NBA Live 16 ile bu durumu değiştirmeyi amaçlıyor. E3'te tanıtılan oyun bir dizi yenilikle geliyor.
 
Futbolda Konami ve basketbolda 2K Games tarafından darbeler alan EA Games, yaralarını sarmaya çalışıyor. Bir basketbolcu ve NBA hayranı olarak 2K serisi benim için vazgeçilmez. Her ne kadar NBA Live ile başlamış olsam da NBA Live, 2K serisinin çok gerisinde kaldı.
 
Fakat E3'te ortaya çıkan oyunun videosu durumun değişeceğine işaret ediyor. Daha kaliteli grafikler, yeni mekanikler, yeni şut ve smaç animasyonları ile bu sefer daha iddialı bir şekilde NBA 2K 16'nın karşısına çıkacak.
 
 
Oyunun en güzel özelliklerinden biri ise mobil yüz tanımlama uygulaması ile yüzünüzü oyuna aktabilisiniz. Bu sayede kariyer yaptığınızda gerçekten kendiniz olabileceksiniz. Oyun yeni mekanikler ve animasyonlar ile oyunculara daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunacak. 
 
 
Kapak fotoğrafı ve çeşitli animasyonların ayarlanmasında Oklohoma City Thunder'ın oyun kurucusu Russel Westbrook'un da payı büyük. Zira Westbrook gerekli kıyafetleri giyip gerekli animasyonların oluşması için smaçlar basmış, şutlar atmıştı. 29 Eylül 2015 tarihinde satışa çıkacak NBA Live 16, tekli ve çoklu oyun seçenekleri sunacak. Oyun içi görüntülerden oluşan videoya göz atmayı unutmayın.
 
 

 

Ek: Oyun müziği size de tanıdık geldi değil mi? Arka planda çalan müzik Cem Karaca'nın Obur Dünya isimli parçası. 

webtekno
Etiketler : E3 , nba , nba 2016 , nba live , nba live 2016 , Oyun
607327
Bu haberler ilginizi çekebilir