Motorola Yepyeni Moto’larını Tanıttı!

Motorola, gitgide kızışmaya devam eden akıllı telefon piyasasına üç yeni modelini dahil etti! Motoralanın yepyeni modelleri Moto X Play, Moto X Style ve Moto G hakkındaki detaylar haberimizde.
29 Temmuz 2015 17:00
Motorola Yepyeni Motolarını Tanıttı!
Motorola’nın aylardır çeşitli sızıntılarla neredeyse gün yüzüne çıkan yeni akıllı telefonları Moto G ve Moto X’ler sonunda resmen tanıtıldı. Şirketin yeni telefonlarınki odak noktaları ise kabul edilebilir fiyata; sınıfının en iyisi kameralar, anlamlı yazılım deneyimleri ve kişiselleştirme seçenekleri olmuş.
 
 
Moto G’nin özellikleri
 
IPX7 sınıfı koruma ve Corning Gorilla Glass’a sahip orta seviye akıllı telefonunun yeni üyesi Moto G tüm koşullarda yanınızda olmak üzere tasarlanmış. Yani ister suya düşürün ister yere, Moto G çalışmaya devam edecek. 5 inçlik 720p çözünürlükte ekran, Snapdragon 410 1.4 GHz işlemci, 13 MP arka ve 5 MP ön kamera, 2470 mAh batarya iki farklı versiyon ile gelecek cihazın ortak özellikleri. Versiyonlar ise 1 GB RAM ile 8 GB dahili depolama ile 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama ile birbirinden ayrılıyor. Moto G’yi Motorola Shells kapaklar ile zevkinize göre kişiselleştirebilirken şirketin çevrimiçi tasarım stüdyosu Moto Maker ile cihazınızı eşsiz kılmanız da mümkün.
 
 
Moto X Play’in özellikleri
 
Moto X Play için tam olarak Moto G ve Moto X Play’in ara modeli diyebiliriz. 5.5 inçlik 1080p ekran, Snapdragon 615 1.7 GHz işlemci, 2 GB RAM, 3650 mAh batarya, 21 MP arka ve 5 MP ön kamera ve 32/64 GB dahili depolama seçenekleri Moto X Play’in teknik özellikleri. 2 2 günlük batarya ömrü sınan ve suya dayanıklı olan ürün beğeni toplayacağa benziyor. Özellikle gelişmekte olan pazarlara yönelik olduğunun altı çizilen bu ara modelin piyasadaki amiral gemilerine göre 400 dolar daha ucuz olacağının belirtilmesi de dikkat çekici.
 
Moto X Style’ın özellikleri
 
Motorola’nın amiral gemisi olarak Moto X Style öne çıkıyor. 5.7 inçlik Quad HD ekran, 6 çekirdekli Snapdragon 808 işlemci, 3 GB RAM, 21 MP arka ve 5 MP ön kamera, 3000 mAh batarya ile micro SD kart ile genişletilebilir 16/32/64 GB dahili depolama seçenekleri ürünün özellikleri arasında. Dünyanın en hızlı şarj olan akıllı telefonu olduğu vurgulanan cihaz TurboPower ile 15 dakikalık şarjda 10 saatlik batarya ömrü sunuyor.
 
Moto G, 60 ülkede satışa çıkmaya hazırken tam fiyat verilmiyor ve yerel web sitelerinin takip edilmesi isteniyor. Yine net fiyat bilgisi verilmeyen Moto X Play Ağustos ayında Avrupa, Latin Amerika ve Kanada’da çıkacakken Moto X Style ise Eylül ayında Avrupa, Latin Amerika ve Kuzey Amerika’daki kullanıcılar ile buluşacak.
technolabs
518125
Bu haberler ilginizi çekebilir