Motorola, MWC 2017 Etkinliğinde Yer Alacak Mı?

27 Şubat tarihinde Barselona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi, akıllı telefon üreticilerinin ilgi odağı oldu. Acaba Motorola da bu etkinlikte olacak mı?
14 Ocak 2017 10:13
Motorola, MWC 2017 Etkinliğinde Yer Alacak Mı?
İspanya'nın Barselona kentinde 27 Şubat - 2 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi, yeni akıllı telefonlara ev sahipliği yapacak.
 
Akıllı telefon üreticilerinin gövde gösterisi yapacağı etkinlik öncesinde, üreticiler duyurularını gerçekleştirmeye devam ediyor.
 
Motorola, bu etkinliğe katılacak mı? sorusu da, bugün ortaya çıkan basın davetiyesi ile cevap buldu.
 
Hello Moto etkinliği 26 Şubat tarihinde!
 
Motorola, MWC 2017 kapsamında yeni cihazlarının duyurusunu gerçekleştireceği Hello Moto etkinliğini fuardan bir gün önce, yani 26 Şubat tarihinde düzenleyecek.
 
Diğer akıllı telefon üreticileri gibi Motorola'da, etkinlikte duyurusunu gerçekleştireceği cihazlar hakkında bir detay paylaşmadı.
 
 
Motorola'nın düzenleyeceği etkinliğe, G5 Plus modelinin damga vurması bekleniyor.
 
Teknik özelliklerini kısaca hatırlamak gerekirse, Qualcomm'un Snapdragon 625 işlemcisinden güç alacak olan G5 Plus, 5.5 inç büyüklüğünde Full HD bir ekrana ev sahipliği yapacak.
 
4 GB RAM'e ve 32 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapan telefonun, 3080 mAh kapasiteli bataryadan beslenmesi ve Android 7.0 Nougat ile kutudan çıkması bekleniyor.
 
shiftdelete
957906
Bu haberler ilginizi çekebilir