Motorola Moto X (2017) Göründü!

Motorola Moto X (2017) tasarımı görücüye çıktı. İşte tasarımı ve diğre detayları...
30 Aralık 2016 20:33
Motorola Moto X (2017) Göründü!
Motorola Moto X (2017) akıllı telefonun tasarımı video ve görüntü olarak sızdırılmış durumda. İşte, fabrika çizimlerine dayanarak hazırlanan video ve görüntüler.
 
Motorola Moto X (2017) tasarımı gözüktü
 
@OnLeaks ve Android Authority iş birliğinde hazırlanan video ve görüntüler Motorola Moto X (2017) akıllı telefonun nasıl bir tasarımla geleceğini bizlere göstermiş durumda. Motorola Moto Z ile oldukça benzerlik taşıyan akıllı telefonun arkasında pimler olmaması sebebiyle, Moto Mod aksesuarları ile uyumlu olmayacağı tahmin ediliyor.
 
 
Şirketin daha fazla Moto Mod üretmek istediğini göz önünde bulundurursak, Moto X’in amiral gemisi bir akıllı telefon olmayacağını söyleyebiliriz. Üründe USB Type-C’nin aksine microUSB portunun yer aldığını ve 3.5 mm portunun çıkartılmadığını da belirtelim.
 
Moto X’in ebatları ise 150 x 73.8 x 8.4 mm olarak veriliyor. Arkada yer alan kamera çıkıntısı da dahil edildiğinde kalınlığın 9.5 mm’ye kadar çıktığını da söylemeden geçmemek gerek. Bu anlamda Moto X’in Moto Z’nin neredeyse iki katı olduğunu hatırlatalım. Moto Z’nin kalınlığı 5.2 mm. Ekran boyutu ise 5.2 inç olarak bekleniyor.
 
Motorola Moto X (2017) akıllı telefonun gelecek hafta gerçekleştirilecek olan CES 2017’de veya daha sonraki MWC 2017’de tanıtılması bekleniyor.
 

 

shiftdelete
807421
Bu haberler ilginizi çekebilir
 • Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Yeni iPad Pro Biraz Gecikebilir!

  Apple'ın yeni nesil tableti iPad Pro meraklılarını biraz üzecek gibi! Apple'ın Mart ayındaki etkinliğinde tanıtılacak olan iPad Pro, tanıtımdan hemen sonra satışa sunulmayacak.
 • Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt Dışından Getirilen Cihazlara IMEI Kolaylığı!

  Yurt dışından getirilen cihazlarda IMEI kolaylığı geldi. Açıklama Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumundan geldi. Artık, yurt dışından getirilip de ülkemizde değişimi yapılan cihazlara IMEI noktasında kolaylıklar sunulacak.
 • Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Whatsappı Bilgisayarda Kullanın!

  Wahatsapı bir bilgisayarda mı kullanmak istiyorsunuz? Peki ama Whatsapp Web nasıl kullanılır? Cevabı haberimizde...
 • Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayardan iPhone İntenetine Bağlanma!

  Bilgisayarınızın interneti olmadığında iPhone'unuzun internetini kolaylıkla kullanabilirsiniz. Peki bilgisayardan iPhone internetine nasıl bağlanabiliriz?
 • LG G6dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG G6'dan Üç Farklı Renk Çeneği

  LG, yeni amiral gemisini tanıtmaya hazırlanıyor. Pazar günü yapılacak olan resmi tanıtımda, G6'nın 3 farklı renk seçeneği ile geleceği ortaya çıktı.
 • Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple Artık Garanti Hizmeti Verecek!

  Apple, garanti kapsamında olan cihazlara, servis dışında parça değişikliği yapıldığı zaman garanti hizmeti vermiyordu. Ancak yeni gelen bilgilere göre Apple, garanti kapsamı şartlarını biraz esnetecek.
 • LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG G6, Tasarımı İle Tam Puan Aldı!

  LG'nin yeni amiral gemisi G6 dayanıklılığı ve ergonomisi ünlü endüstriyel tasarımcı Torsten Valeur’dan tam puan aldı. Detaylar haberimizde...
 • Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia 3310 Fiyatı Netleşti!

  Nokia'nın efsane telefonu 3310 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun tanıtım tarihi netleşti. Peki fiyatı ne kadar olacak? Detaylar haberimizde!
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama