Moto Z2 Play'in Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Lenovo'nun yeni orta segment telefonu Moto Z2 Play'in yeni görüntüleri ortaya çıktı. 1 Temmuz'da tanıtılması beklenen Moto Z2 Play'ın işte o görüntüleri...
29 Mayıs 2017 01:59
Moto Z2 Playin Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı!
Lenovo, Motorola markası altında orta segmente yönelik akıllı telefon üretimini hızlandırıyor. Bundan yaklaşık bir ay önce ilk kez görüntülenen Moto Z2 Play hakkında artık her hafta yeni bir bilgi gelirken, şimdi de cihazın yüksek çözünürlüklü görseli sızdırıldı.
 
Moto Z2 Play ne zaman tanıtılacak?
 
Henüz piyasaya sürülmeyen bir cihazın yüksek çözünürlüklü görsellerinin yayımlanması pek de alışılageldik bir durum değil ama Moto Z2 Play için oldukça net görsellerin ortaya çıktığını söylemek yanlış olmaz.
 
 
Hakkında gelen bilgilerde Altın/Beyaz, Siyah/Gri ve Beyaz/Gümüş renk seçenekleriyle satışa sunulacağı öğrenilen Moto Z2 Play, haberin girişinde de belirttiğimiz gibi orta segment bir akıllı telefon ve bu yüzden bir amiral gemisinde bulunacak donanımı beklemek mantıklı olmaz.
 
Yine de Lenovo tarafından 1 Haziran tarihinde tanıtılacağı düşünülen Moto Z2 Play'in donanımı konusunda ortaya birkaç iddianın atıldığını da hatırlatalım. Zira iddialara göre Moto Z2 Play'de 3.000 mAh'lık batarya, Snapdragon 626 işlemci ve 4 GB bellek bulunacak.
 
 
 
shiftdelete
743038
Bu haberler ilginizi çekebilir