Moto Z2 Ortaya Çıktı!

Motorola'nın yeni telefonunun isimi belli oldu. Z serisinin devamı olacak olan yeni telefonunun ismi Moto Z2 oldu. Moto Z2 ile ilgili detaylar haberimizde...
06 Nisan 2017 11:00
Moto Z2 Ortaya Çıktı!
Motorola'nın yeni akıllı telefonunun ismi sonunda belli oldu: Motorola Moto Z2. Cihazın isim bilgisi akıllı telefonlar konusunda verdiği bilgilerin doğruluğuyla tanınan Evan Blass'ın Twitter hesabından duyuruldu.
 
Moto Z2 nasıl olacak?
 
Aslına bakarsanız Motorola'nın akıllı telefonlarının isimlerinin bir harf ve bir numaradan oluşmasına alışık durumdayız. Motorola Moto G4 ve ardından gelen Moto G5 ya da Moto E3 bunların birer örneği.
 
 
Hal böyle olunca da Motorola Moto Z'nin devamı niteliğindeki cihazın isminin başka bir şey olması da beklenemezdi. İsim konusunda tahmin yürütmenin, cihazın donanımı konusunda bilgi edinmekten daha kolay olduğunu da söylememiz gerek.
 
Zira ortada Moto Z2 ile ilgili hiçbir teknik bilgi bulunmuyor. Bu yüzden de Lenovo'nun bizi nasıl bir akıllı telefonla karşılayacağını tahmin etmek oldukça güç. Yine de ortada dolaşan bir iddiaya göre Moto Z2'nin LG'nin G5 modeli gibi modüler olabileceği söyleniyor.
 
 
shiftdelete
Etiketler : Evan Blass , Moto Z2 , Motorola
977591
Bu haberler ilginizi çekebilir