Moto Z2 Force'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Motorola'nın beklenen yeni telefonu Moto Z2 Force hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Paylaşılan bir afişle Moto Z2 Force'nin tanıtım tarihi belli oldu.
13 Temmuz 2017 19:12
Moto Z2 Forcenin Tanıtım Tarihi Belli Oldu!
Moto Z2 Force hakkında yeni detaylar gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan detaylar ile birlikte yeni üst düzey amiral gemisinin tanıtım tarihi belli oldu.
 
 
 
Moto Z2 Force ne zaman tanıtılacak?
 
Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkan bir davetiyeye göre Motorola'nın 25 Temmuz'da bir etkinlik düzenleyeceği ortaya çıkmıştı.
 
Düzenlenecek olan bu etkinlikte Moto Z2 Force ve Moto X4'ün tanıtılacağı tahmin edilmişti. Kullanıcıların karşısına yeni telefonlar ile çıkacak olan Motorola, en çokta yeni Z2 Force ile dikkatleri üzerine toplayacağı tahmin ediliyor.
 
Ortaya çıkan postere göre iki tane telefonu ön plana çıkartan Motorola bu posterde ''Beklentilerinizi parçalamaya hazır olun'' cümlesiyle kullanıcılara önemli bir ipucu verdi. Verilen ipucuya göre yeni amiral gemisinin, shattershield bir ekrana sahip olacağı düşünülüyor.
 
 
 
 
Yeni amiral 5.5 inçlik AMOLED ekranıyla kaliteli bir deneyim sunacak. Yeni nesil Snapdragon 835 işlemcisinden gücünü alacak olan Z2 Force,  Adreno 540 GPU'su ile ön plana çıkıyor. 
 
4 GB RAM, 64 GB depolama alanıyla karşımıza çıkacak olan yeni telefon, her biri 12 MP olan çift arka kamera kurulumu ile piyasaya sunulacak. 
 
Ön kamera da ise 5 Megapiksellik bir ön kamerayla gelecek olan Moto Z2 Force, 3500 mAh'lik bir bataryadan beslenecek.
 
Henüz gün yüzüne çıkan tarihler hakkında net bir açıklama yapılmadı. Ancak son zamanlarda gelen söylentiler ve detaylara bakacak olursak yeni telefonun 25 Temmuz'da New York'ta düzenlenecek olan bir basın toplantısıyla tanıtılacağı şirkete yakın olan kişiler tarafından öne çıkartılıyor.
 
shiftdelete
475469
Bu haberler ilginizi çekebilir