Moto G'nin resmi fotoğrafı sızdırıldı

Bugüne kadar birçok akıllı cihazın lansmandan önce resmi fotoğraflarını sızdırmayı başaran evleaks, şimdi de Motorola'nın, bir aksilik olmaz ise, bu hafta içerisinde lanse edeceği yeni akıllı telefonu Moto G'ye ait olduğunu iddia ettiği fotoğrafları yayınladı.
10 Kasım 2013 17:31
Moto Gnin resmi fotoğrafı sızdırıldı

Fotoğraflarda mavi, çiyan ve magenta arka renkli Moto G'lerin görülüyor. Fotoğraflardaki renkli kasalar da Moto G'nin abisi Moto X gibi kişiselleştirilebilir kasaya sahip olabileceği yönündeki beklentiyi güçlendiriyor. Öte yandan evleaks, fotoğrafın Moto G'ye ait olduğu konusundan emin olsa da, Engadget China editörlerinden Richard Lai, fotoğraftaki telefonunun Moto G olmadığını iddia ettiğini belirtelim.

Motorola'nın orta segmenti hedef alan çözümü olacağı düşünülen Moto G, Moto X'in düşük donanımla alt modeli olarak değerlendiriliyor. Eğer konuşulanlar doğru çıkarsa Moto G, Qualcomm'un 1.5GHz frekansında çalışan S4 Pro işlemcisinden gücünü alacak ve 4.7 inçlik ekranında 720p'lik görüntü sunacak. 8 ya da 16GB'lık depolama alanıyla gelmesi beklenen telefonun, ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 1950mAH'lik pilinden karşılayacağı ifade edilmekte.

donanimhaber
Etiketler : Moto G , Motorola
216559
Bu haberler ilginizi çekebilir