Moto G5'in Fiyatı Ortaya Çıktı!

Moto G5, MWC 2017 etkinliğinde tanıtıldıktan sonra fiyatı merak konusu olmuştu. Yeni gelen sızıntıda Mooto G5'in fiyatı belli oldu.
03 Mart 2017 09:02
Moto G5in Fiyatı Ortaya Çıktı!
Mobil Dünya Kongresi öncesinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefonların tüm teknik detayları ve hatta fotoğrafları dahi sızdırılmıştı. Mobil Dünya Kongresi'nin başlayıp sona ermesiyle birlikte de şimdi artık popüler hale gelen şey, yeni akıllı telefonların fiyatlarının sızdırılması oldu denebilir.
 
Moto G5 ön siparişe açıldı!
 
Zira bu kez İngiltere'de oldukça popüler bir mağaza olan John Lewis'in internet şubesinde Motorola Moto G5 modeli listelendi ve 169.96 Sterlin yani yaklaşık 200 Euro fiyatla satılacağı ortaya çıkmış oldu.
 
 
 
 
Aslına bakarsanız John Lewis'in önümüzdeki ay satışa sunulacak olan cihaz için ön sipariş aldığını söylemek de yanlış olmaz. Yani Moto G5, bu haberde görebileceğiniz gibi bir sızıntıdan çok, şu anda "stokta yok" şeklinde listelenmiş durumda. Bu yüzden Moto G5'in ön siparişini verebilirsiniz demek de doğru olacaktır.
 
Son olarak da bu fiyatların Avrupa fiyatı olduğunu ve ülkemizde çeşitli vergiler ve döviz kurları farkından dolayı çok daha yüksek fiyatlar beklemek gerektiğinin de altını çizelim.
 
 
 
shiftdelete
753025
Bu haberler ilginizi çekebilir