Moto C ve Moto C Plus Geliyor!

Motorola Lenovo ile birleştikten sonra amiral gemisi yanında giriş ve orta seviye akıllı telefon üretimine de yöneldi. Lenovo'nun yeni modelleri Moto C ve Moto C Plus ortaya çıktı.
12 Nisan 2017 11:10
Moto C ve Moto C Plus Geliyor!
Lenovo'nun satın almasıyla beraber Türkiye operasyonunu tekrardan başlatan Motorola, üst seviye modelleri ile amiral gemisi yarışına dahil olurken, bir yandan da kısıtlı bütçeye sahip olan kullanıcılar için orta ve giriş seviyesi modeller geliştiriyor.
 
Mobil cihazlar hakkında ortaya çıkardığı sızıntılar ile ünlü olan Evan Blass, yeni giriş seviyesi Moto C ve Moto C Plus modelleri hakkında detayları paylaştı.
 
Gelin, Motorola'nın yeni Moto C ve Moto C Plus modelleri hakkında ortaya çıkan detaylara hep birlikte bakalım.
 
Moto C ve Moto C Plus modelleri kullanıcılara neler sunacak?
 
5 inçlik 854x480 piksel çözünürlük sunan bir ekranın yanı sıra 1 GB RAM'e ve 2350 mAh kapasiteli bataryaya ev sahipliği yapan Moto C, arka tarafında 5 MP ön tarafında ise 2 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer veriyor.
 
 
Blass'ın paylaştığı bilgilere göre iki farklı versiyonda üretilecek olan Moto C'nin 3G modeli 1.3 GHz hızında çalışan dört çekirdekli, LTE modeli ise 1.1 GHz hızında çalışan dört çekirdekli bir MediaTek işlemciden güç alacak.
 
1.3 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir MediaTek işlemciden güç alacak olan Moto C Plus modeli ise, 5 inç boyutunda 720p çözünürlük sunan bir ekrana ve 2 GB RAM'e ev sahipliği yapacak.
 
8 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 2 megapiksel çözünürlüğünde ön kameranın yer alacağı Moto C Plus, 4000 mAh kapasiteli bataryadan beslenecek. 
 
Siyah, beyaz, altın ve kırmızı gibi farklı renk seçenekleriyle kullanıcılar ile buluşacak olan Moto C ve Moto C Plus modellerinin çıkış tarihi henüz bilinmezliğini koruyor.
 
shiftdelete
505450
Bu haberler ilginizi çekebilir