Motion Stills, Nihayet Android'e De Geldi!

Android kullanıcıları uzun süredir bekledikleri Motions Stills uygulamasına sonunda kavuştu. Artık kullanıcılar kolay bir şekilde GIF oluşturabilecekler...
21 Temmuz 2017 14:33
Motion Stills, Nihayet Androide De Geldi!
iPhone ve iPad kullanıcılarının Live Photos ile çekilmiş hareketli görüntülerden GIF animasyonlar elde edebilmesine olanak tanıyan Motion Stills, aradan geçen 1 yılın ardından nihayet Android için yayınlandı.
 
Android için Motion Stills yayınlandı!
 
iOS'a kıyasla Android'de çok daha farklı bir çalışma şekli ile karşımıza çıkan Motion Stills uygulaması, GIF oluşturmak için daha önce çektiğiniz görüntüleri kullanmanıza izin vermiyor.
 
 
 
 
Android kullanıcılarının Boomerang ile benzer bir şekilde oluşturacakları görüntüleri Motion Stills uygulaması ile kaydetmeleri gerekirken, çekilen görüntüler sekiz kata kadar hızlandırılabiliyor.
 
Bunun yanı sıra Google tarafından geliştirilen algoritma sayesinde oldukça hızlı bir şekilde çalışan uygulama, kullanıcıları çekilen görüntülerin işlenmesi için beklemek zorunda bırakmıyor. 
 
Buraya tıklayarak, Google Play Store'da yayınlanan Motion Stills uygulamasına ulaşabilir ve akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.
 
shiftdelete
548184
Bu haberler ilginizi çekebilir