Mortal Kombat X iOS İçin Yayınlandı

Warner Bros. tarafından geliştirilen Mortal Kombat X, konsol ve PC'den önce iOS için yayınlandı. Mortal Kombat X'in ayrıntıları haberimizde.
10 Nisan 2015 18:48
Mortal Kombat X iOS İçin Yayınlandı
Mortal Kombat’ın NetherRealm Studios tarafından konsol ve PC platformu için geliştirilen serinin 10. oyunu Mortal Kombat X’in, geçtiğimiz haftalarda mobil cihazlara da özel bir sürümünün geleceği müjdelenmişti. iOS ve Android platformlarına Warner Bros. tarafından geliştirilecek olan Mortal Kombat X bugün sürpriz bir şekilde çıkışını gerçekleştirdi.
 
 
14 Nisan tarihinde konsol ve PC sürümleri ile aynı anda çıkması tahmin edilen Mortal Kombat X Mobil, bugün App Store’daki yerini aldı. iPhone ve iPad kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan Mortal Kombat X, kolay kontrolleri ve AAA kalitesindeki grafikleri ile isminden söz ettireceğe benziyor.
 
 
Mortal Kombat X’in mobil sürümünde dövüş öğelerinin yanında kart ve çeşitli itemler bulunuyor. Kartlarınıza seviye atlatarak karakterinizi güçlendirebilir ve rakiplerinize karşı daha kolay galibiyetler almanızı sağlayabilirsiniz.
 
Mortal Kombat X iOS sürümünü buradan indirebilirsiniz.
shiftdelete
148434
Bu haberler ilginizi çekebilir