Tablet

 • Arıza çıktı Nokia satışı kesti!

  Arıza çıktı Nokia satışı kesti!

  Finlandiyalı telefon devi Nokia, Windows RT işletim sistemini kullanan Lumia serisi tabletlerinin bir modelinde yaşanan teknik sorun nedeniyle ürünün satışını durdurma kararı aldı.
 • Samsung tablet pazarında Applea yaklaştı

  Samsung tablet pazarında Apple'a yaklaştı

  Mobil cihaz üreticilerinin yılın ilk üç aylık mali tablosunu bu ay sonuna doğru duyurmaya başlaması beklenirken, özellikle tablet pazarında önemli gelişmeler yaşanabileceği belirtiliyor. Samsung tablet pazarında etkisini daha da arttırdı ve Apple'a yaklaştı
 • Tabletinizin sesi sizi tatmin etmiyor mu?

  Tabletinizin sesi sizi tatmin etmiyor mu?

  Teknoloji her ne kadar gelişirse gelişsin, bazı sorunlar varlığını her dönemde koruyabiliyor. Bunlardan birisi de ses problemi. Teknoloji dünyasına her adım atan yeni cihazın karşılaştığı bir sıkıntı olan ses problemi ortadan kalkıyor.
 • Lenovodan düşük maliyetli Tab A serisi tabletler

  Lenovo'dan düşük maliyetli Tab A serisi tabletler

  Bu yıl tablet pazarında en fazla rekabetin yaşanacağı segmentlerden birisi alt seviye segmenti ve pek çok dev üretici düşük maliyetli cihazları ile adeta segmente akın ediyor. Bunlardan birisi Lenovo. İşte Lenovo'dan düşük maliyetli Tab A serisi tabletler
 • 1 haftada 12 milyon indirme!

  1 haftada 12 milyon indirme!

  Office for iPad'e yoğun ilgi: 1 haftada 12 milyon indirme... Detaylar haberimizde;
 • Karşınızda Samsung Galaxy Tab 4 tablet serisi

  Karşınızda Samsung Galaxy Tab 4 tablet serisi

  Samsung'un bu yıl için hazırladığı orta seviye tablet serisi Galaxy Tab 4, bugün resmi olarak lanse edildi. Seri önceki nesle göre ufak tefek güncellemeler içeriyor.
 • Applea şok ambargo!

  Apple'a şok ambargo!

  Apple'a şok ambargo! ABD ve Rusya arasındaki soğuk savaşın en büyük kurbanlarından biri olmak üzere!
 • Bu uygulamalar App Storeda zirveye yerleşti!

  Bu uygulamalar App Store'da zirveye yerleşti!

  Apple iPad için kullanıma sunulan bu uygulamalar, kısa süre içerisinde App Store uygulama mağazasının en popüler ücretsiz içerikleri haline gelmeyi başardılar. İşte o uygulamalar...
 • İşte Googleın yeni Nexus tableti!

  İşte Google'ın yeni Nexus tableti!

  Google’ın 8.9 inçlik büyük ekranlı Nexus tablet satışa sunacağı iddialarına, sektörün önemli danışmanlık firmalarından olan IHS’den destek geldi.
 • Galaxy Tab 4 7.0 görselleri sızdı!

  Galaxy Tab 4 7.0 görselleri sızdı!

  Samsung'un Android tablet pazarındaki hakimiyetinde önemli bir yer tutan Galaxy Tab serisi halen bu yıl için güncellenmiş değil ve bugüne kadar ağırlıklı olarak profesyonellere yönelik modellerin tanıtıldığını gördük. Şimdi ise Galaxy Tab 4 7.0 görselleri internete sızdırıldı..
 • Cep telefonu ve tabletler ömrümüzü kısaltıyor

  Cep telefonu ve tabletler ömrümüzü kısaltıyor

  Cep telefonu ve tablet bilgisayarların uzun süre kullanımının kalp ve solunum hastalıkları riskini artırdığı ve ilerde ölüme yol açabileceği belirlendi.
 • Panasonicten 20 inçlik tablet

  Panasonic'ten 20 inç'lik tablet

  Panasonic'ten 20 inç'lik dev tablet ! Geçen yıl duyurulan ama sürekli ertelenen 20 inç'lik dev tablet, sonunda satışa sunuluyor.
 • HP yeni bebeğini duyurdu!

  HP yeni bebeğini duyurdu!

  HP' nin 8 inçlik yeni tableti piyasada yerini aldı. Firmanın son üyesi olan bu cihazın adı ise HP 8 oldu.
 • Kazayla ortaya çıkan 3 yeni Samsung bombası!

  Kazayla ortaya çıkan 3 yeni Samsung bombası!

  MWC 2014' te bahsi bile geçmeyen 3 yeni Samsung bombası, "kazayla" ortaya çıktı! Bunların içinde Galaxy Tab 4' te var.
 • Samsungtan üst sınıf bit tablet gelebilir.

  Samsung'tan üst sınıf bit tablet gelebilir.

  Samsung'un yeni çıkaracağı bir kaç tablette üst sınıf AMOLED ekran kullanabileceği söylentisi var. Detaylar haberimizde.
 • iPad ve Android tabletler arasındaki rekabet kızışıyor!

  iPad ve Android tabletler arasındaki rekabet kızışıyor!

  Android tabletler iPad'in tahtını sallıyor. Yapılan analizlere göre Android işletim sistemli ucuz tabletler zirveyi ele geçirmiş durumda.
 • Sony Xperia Z2 Tablet yeni rekorlarla lanse edildi

  Sony Xperia Z2 Tablet yeni rekorlarla lanse edildi

  Mobil Dünya Kongresi'nde bombalarını arka arkaya patlatan Sony, yeni nesil tablet bilgisayar modeli Xperia Z2 Tableti'de duyurdu. Bir kez daha kalınlık ve ağırlık rekoru kıran Sony, 10-inç boyutundaki tabletinin kasa kalınlığını 6.4mm, ağırlığını ise 3G'li versiyon için 426 gr., 3G/4G versiyonu içinse 439gr. seviyesinde tutarak en ince ve en hafif tablete imza atmayı başarmış.
 • iPad ailesinde bu yıl ne gibi adımlar atılacak ?

  iPad ailesinde bu yıl ne gibi adımlar atılacak ?

  Apple’ın ürünleriyle ilgili kaleme aldığı yazılarla, karnesi en başarılı olan analistlerinin başında gelen KGI Securities’den Ming Chi Kuo, Apple’ın 2014 yılında iPad ailesinde izleyeceği stratejiyle ilgili dikkat çekici açıklamalar yaptı.
 • Google bu tabletlerden çok rahatsız

  Google bu tabletlerden çok rahatsız

  Microsoft ve Intel'in katkılarıyla hem Windows hem de Android işletim sistemini birarada çalıştıran melez tablet PC modellerine daha sık şahit olmaya başladık. Durgun giden PC pazarına yeni bir soluk aldırmak için geliştirilen projede sürpriz bir engelin ortaya çıktığı rapor ediliyor. Fakat Google bu tabletlerden çok rahatsız...
 • Bu tabletlere olan ilgi iyice düştü

  Bu tabletlere olan ilgi iyice düştü

  Birkaç yıl öncesine kadar 9-10 inçlik tabletlerin satışlarını düşürecek kadar popülerlik kazanan 7-8 inçlik tabletlere olan ilgi iyice düştü...
 • Dev dokunmatik ekranlara yeni üye

  Dev dokunmatik ekranlara yeni üye

  Dev dokunmatik ekranlara bir yenisi daha eklendi. Ideum ve 3M’in ortak ürünü olan Windows’lu ve Android’li tabanlı dev tabletler sahneye çıktı.
 • Mart sonuna kadar tabletler sırada olacak

  Mart sonuna kadar tabletler sırada olacak

  Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Eğitimde Fırsatları Artırma Teknolojiyi İyileştirme Hareketi (FATİH) projesi kapsamında mart sonuna kadar 81 ilde 675 bin tablet bilgisayar dağıtacak.
 • Sony Xperia Z2 Tablet görselleri ortaya çıktı

  Sony Xperia Z2 Tablet görselleri ortaya çıktı

  Geçen yıl lanse edildiğinde en güçlü Android tablet ünvanına sahip olan Xperia Tablet Z, bu yıl itibariyle devam modeline kavuşmak için gün sayıyor. MWC 2014 etkinliğinde tanıtılmasını beklediğimiz tablet modeli ile ilgili ilk görseller gelmeye başladı.
 • Samsungun 4. nesil Galaxy Tab serisi özellikleri internete sızdı

  Samsung'un 4. nesil Galaxy Tab serisi özellikleri internete sızdı

  Samsung'un yeni Pro tablet serisi ve Tab3 Lite modelinden sonra Galaxy Tab 4 serisini de hazırlamaya başladığı sık sık gündeme geliyor. MWC 2014 etkinliğinde tanıtılacağı düşünülen 3 model ile ilgili bilgiler de internete sızdırıldı.