Tablet

 • Acerdan Aspire Switch Tablet

  Acer'dan Aspire Switch Tablet

  Acer'ın geçtiğimiz Eylül ayındaki IDF 2014 fuarında entegre standlı tasarımı ve yeni nesil Intel Core M yongaseti ile ilgi çeken Switch 12 adındaki Windows tablet bilgisayarı resmiyete kavuştu. İşte detaylar...
 • Yoga Tablet 2 Serisine Yeni Üye

  Yoga Tablet 2 Serisine Yeni Üye

  Lenovo'nun geçen ay başında duyurusunu yaptığı Windows ve Android işletim sistemli tablet modelleri barındıran Yoga Tablet 2 serisine bu hafta itibariyle yeni bir model daha eklendiği açıklandı.
 • iPad Mini Tarih Oluyor

  iPad Mini Tarih Oluyor

  Apple'ın minik ekranlı tablet serisi iPad Mini'nin yeni sürümlerinin artık üretilmeyeceği iddia edildi. İşte Detaylar...
 • iPad Pro İddiaları Yeniden Gündemde

  iPad Pro İddiaları Yeniden Gündemde

  Geçen yıldan bu yana Apple'ın profesyonellere yönelik daha büyük boyutlarda bir iPad modeli geliştirdiği ve bunun da iPad Pro adını taşıdığı sık sık gündeme geliyor. iPhone 6 serisi ve iPad ailesi ile ilgili sayısız görsel internete sızmasına karşın iPad Pro ile ilgili herhangi bir görsel paylaşılmış değil.
 • 32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı

  32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı

  Apple'ın bu yıl iOS cihazlarında 32GB kapasite seçeneğini kaldırarak yüksek depolama isteyenleri doğrudan 64GB kapasiteli versiyonlara yönlendirmesi büyük tepkilere neden olmuştu. 16GB kapasite seçeneği dururken neden 32GB seçeneğinin kaldırıldığı tartışmaları devam ederken Çin'den ilginç bir bilgi geldi.
 • Asus Tablet Modellerine Yenisini Ekledi

  Asus Tablet Modellerine Yenisini Ekledi

  Son iki yıl Google ile Nexus tabletleri konusunda işbirliği yapan ancak bu yıl ki Nexus tabletinde ismini göremediğimiz Tayvanlı Asus, bununla birlikte kendi cephesinde yeni ürünler tanıtmaya devam ediyor.
 • iPad Air 2ye 2 GB RAM!

  iPad Air 2'ye 2 GB RAM!

  Geçtiğimiz hafta tanıtılan iPad Air 2'nin donanım ayrıntıları belli oldu. iPad Air 2'ye 2 GB RAM! Performans testine giren yeni tablet, iPhone 6'yı geride bırakmayı başardı.
 • Yeni iPadlerin Asıl Sürprizi: Apple SIM

  Yeni iPad'lerin Asıl Sürprizi: Apple SIM

  Yeni iPad’lerin en heyecan verici özelliği inceliği ya da ekran çözünürlüğü olmayabilir. İşte yeni iPad'lerin asıl sürprizi: Apple SIM ...
 • Apple Yeni iPadleri Satabilecek Mi?

  Apple Yeni iPad'leri Satabilecek Mi?

  Apple perşembe günü en yeni iPad’lerini tanıttı ancak bunlar satışları arttırmak için yeterli olmayabilir. İşte nedenleri...
 • HTC Ve Googledan Nexus 9 Tablet!

  HTC Ve Google'dan Nexus 9 Tablet!

  Nexus 9, HTC tarafından üretilen, Android L ile çalışan bir tablet. 8.9 inç'lik 2048x1536 çözünürlüklü ekranı, 4:3 oranıyla hemen iPad Air'i andırıyor. İşte detaylar...
 • iPad Air 2 Tüm Özellikleri!

  iPad Air 2 Tüm Özellikleri!

  Apple, bu gece düzenlediği etkinlik ile iOS 8.1 ve OS X Yosemite ile birlikte yeni iPad modellerini de tanıttı. İşte iPad Air 2 Tüm Özellikleri!
 • iPad Mini 3 Tanıtıldı!

  iPad Mini 3 Tanıtıldı!

  iPad Mini 3 Tanıtıldı! Apple'ın küçük ekranlı tableti iPad Mini'nin üçüncü nesli tanıtıldı. iPad Mini 3 olarak adlandırılan cihaz yeni özellikler, daha güçlü donanım ve altın renk seçeneğiyle dikkat çekiyor.
 • Nexus 9 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

  Nexus 9 Hakkında Merak Edilen Her Şey!

  Google ile HTC’nin ortak çalışmaları sonucu ortaya çıkan Nexus 9 tablet tanıtıldı. Android 5.0 Lolipop ile çalışan tabletin tüm özelliklerine yakından bakıyoruz. İşte Nexus 9 Hakkında Merak Edilen Her Şey!
 • Yeni iPad Airdan Sızıntılar Ortaya Çıktı

  Yeni iPad Air'dan Sızıntılar Ortaya Çıktı

  Tanıtımı için geri sayıma geçilen ikinci nesil iPad Air için bir takım sızıntılar ortaya çıkmaya devam ediyor. Logic board’u fotoğraflanan yeni iPad Air daha güçlü bir işlemci ile gelebilir.
 • İşte 12.9 inçlik iPadin Ertelenme Sebebi

  İşte 12.9 inçlik iPad'in Ertelenme Sebebi

  Apple'ın uzun süredir merakla beklenen 12.9-inç boyutundaki yeni iPad modeli ertelendi. İşte nedeni...
 • Xiaomi : Apple Eleştirmeden Önce Ürünlerimizi İncelemeli

  Xiaomi : Apple Eleştirmeden Önce Ürünlerimizi İncelemeli

  Apple'ın tasarım gurusu olan Jonathan Ive'nin bir röportajda Xiaomi'nin cihazları konusunda kopyalamak suretiyle hırsızlık ve tembellik yaptığı suçlamasını yöneltmesi firmayı da harekete geçirdi.
 • Nexus 9 Tablet Ne Zaman Tanıtılacak?

  Nexus 9 Tablet Ne Zaman Tanıtılacak?

  Google'ın bu yıl ki Nexus tabletinin eski ortağı HTC tarafından üretileceği kısa süre önce firma yetkilileri tarafından da doğrulanmıştı. Ancak yeni Nexus 9 tablet ne zaman tanıtılacak?
 • Hafızası Dolu iPadle Boş Olanın Ağırlığı Aynı Mı?

  Hafızası Dolu iPad'le Boş Olanın Ağırlığı Aynı Mı?

  İki adet kılıfsız aynı şartlarda iki adet 64 GB'lık iPad'i elinize alın. Biri ağzına kadar uygulamalarla dolu olsun, diğeri ise format atılmış ve içi boş olan bir iPad. Sizce iki cihaz arasında bir ağırlık farkı var mı?
 • iPad Air 2nin Detayları Ortaya Çıktı!

  iPad Air 2'nin Detayları Ortaya Çıktı!

  Apple'ın bu ay ortasında düzenleyeceği tahmin edilen iPad etkinliğinde yeni nesil iPad modelleri görücüye çıkacak. Hakkında pek fazla bilgi sızmayan yeni iPad modelleri ile ilgili şimdiye kadar ki en detaylı sızıntılar gündeme geldi.
 • Yeni iPad Ve Maclerin Tanıtım Günü Belli Oldu

  Yeni iPad Ve Mac'lerin Tanıtım Günü Belli Oldu

  Apple, Ekim ayındaki beklenen etkinlik için sonunda ilk ışığı yaktı. 16 Ekim’de düzenlenecek olan etkinlik için bu kez “It’s been way too long” ifadesine (Çok uzun zaman oldu) yer vermiş...
 • HTC Yeni Nexus 9 İle Çok İddialı!

  HTC Yeni Nexus 9 İle Çok İddialı!

  HTC : Nexus 9 tablet pazarına dönüşümüzün taahhüdü olacak... Google'ın bu yıl ki yeni Nexus tableti için HTC ile işbirliği yapacağı iddiaları gündemi sürekli meşgul ederken şirketten gelen açıklama ile oldukça iddialı bir çıkış yapmayı düşündüklerini söyleyebiliriz...
 • Amazon, Kindle Fire Tablet Serisini Yeniledi

  Amazon, Kindle Fire Tablet Serisini Yeniledi

  Amazon'dan yeni Kindle Fire tablet serisi! İşte tüm özellikler ve detayları...
 • Dell Dünyanın En İnce Tabletini Yaptı

  Dell Dünyanın En İnce Tabletini Yaptı

  Dell, ABD'de devam eden IDF 2014 konferansında ses getirecek önemli bir tanıtıma imza attı. Teknoloji devi Dell, dünyanın en ince tabletiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
 • Appledan çok konuşulacak yeni bir teknoloji daha

  Apple’dan çok konuşulacak yeni bir teknoloji daha

  Apple'dan yepyeni bir patent daha! Bu teknoloji çok konuşulacak...