Tablet

 • iPad Air Plus Kılıfı Sızdı!

  iPad Air Plus Kılıfı Sızdı!

  Apple'ın 12 inçlik iPad Air Plus'a ait olduğu iddia edilen kılıfa ait görseller, dev ekranlı tabletin bu yıl gelebileceğini gösteriyor. İşte son sızıntılar...
 • Samsung Galaxy Tab A Serisi Özellikleri Belli Oldu

  Samsung Galaxy Tab A Serisi Özellikleri Belli Oldu

  Firmanın bir süre önce isimlerini tescillediği Galaxy Tab A, Galaxy Tab E ve Galaxy Tab J serileri bu yıl muhtemelen ilk kez pazara merhaba diyecek. Serilerden Galaxy Tab A ile ilgili ilk bilgiler de ortaya çıktı...
 • Nokia Lumia 2520 Tablet Üretimine Son Verildi

  Nokia Lumia 2520 Tablet Üretimine Son Verildi

  Nokia'nın satılmadan önce tanıttığı tablet modeli olan ve Windows RT platformunu ileriye götürmesi ümit edilen Lumia 2520, kendisini bile ileri götüremedi ve Surface 2 modeli ile birlikte üretimine son verildi. Detaylar...
 • Yenilenen Asus FonePad 7 Satışa Çıkıyor

  Yenilenen Asus FonePad 7 Satışa Çıkıyor

  Asus'un telefon özellikli tablet cihazlarını barındıran Fonepad serisi yeni bir üyeye daha kavuşuyor. Asus Fonepad 7 (FE171CG) önceki modelin iyileştirilmiş hali olarak dikkat çekiyor.
 • iPad Pro İle İlgili Yeni Görseller Sızdı

  iPad Pro İle İlgili Yeni Görseller Sızdı

  Apple'ın 12-13 inç boyutları arasında profesyonellere yönelik olarak hazırladığı iddia edilen iPad Pro son dönemde gündemde iyice yer etmeye başladı. Cihazın baskı kalıbından sonra bu kez arka kasa kapağının sızdırıldığı iddia ediliyor.
 • Huaweiden Yeni Tablet Geliyor

  Huawei'den Yeni Tablet Geliyor

  Son olarak geçtiğimiz Aralık ayında Honor T1 adındaki tablet modelini tanıtan Huawei, üst seviyeye yönelik tamamen metal alaşımlı yeni bir tablet modeli üzerinde daha çalışıyor. Model ile ilgili görseller internete sızdırıldı.
 • iPadlere Stylus Kalem Gelebilir!

  iPad'lere Stylus Kalem Gelebilir!

  Bir süredir dedikodusu yapılan 12.9 inç'lik iPad Pro ile birlikte stylus kalem de tanıtabilir. İşte son sızıntılar...
 • Panasonicden All In One Mobil POS Tablet

  Panasonic'den All In One Mobil POS Tablet

  Önceleri kredi kartı ile alışveriş sadece POS makinesi ile yapılan bir işlemken Square gibi firmaların girişimi ile artık akıllı telefonlar bir POS makinesine dönüşebiliyor. Panasonic ise aksesuar yerine doğrudan bu ihtiyaca yönelik bir tablet modeli geliştirmiş.
 • Huawei Yeni Tabletini Duyurdu: Honor T1

  Huawei Yeni Tabletini Duyurdu: Honor T1

  Hafta ortasındaki etkinlik ile yeni Honor serisi akıllı telefonlarını ve set üstü TV kutusunu duyurması beklenen Huawei, öncesinde giriş seviyesi yeni bir Android tabletine daha resmiyet kazandırdı.
 • Xiaomiden iPad Mini Gibi Tablet!

  Xiaomi'den iPad Mini Gibi Tablet!

  Xiaomi gelecek yıl iPad mini kadar akıcı çalışan ucuz bir tablet piyasaya sürebilir. İşte detaylar...
 • iPad Pro Tasarımları sızdı!

  iPad Pro Tasarımları sızdı!

  Geçen yıldan bu yana Apple'ın üzerinde çalıştığı iddia edilen ancak halen resmiyete kavuşmayan büyük ekranlı iPad modeli ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Yıllar süren Apple Watch dedikodularının gerçeğe dönüşmesi iPad Pro ihtimalinin de kuvvetlenmesine yol açıyor.
 • Tablet Pazarında Sert Düşüş!

  Tablet Pazarında Sert Düşüş!

  Tablet pazarı büyüme konusunda sert düşüş yaşıyor. İlk iPad modelinin piyasaya çıkışı ile hayat bulan ve adeta şahlanan modern tablet pazarı artık doyuma ulaşması nedeniyle yavaşlama emareleri gösteriyor. İşte istatistikler...
 • HPden Telefon Özelliğine Sahip Tablet: Slate 6 VoiceTab II

  HP'den Telefon Özelliğine Sahip Tablet: Slate 6 VoiceTab II

  Telefon özelliğine sahip VoiceTab tablet ailesi ile özellikle Asya ülkelerini hedefleyen HP, 6 inçlik seriye yeni bir model daha eklediğini duyurdu. İlk model gibi Slate 6 VoiceTab 2 modeli de orta alt seviyeye hitap eden bir donanım konfigürasyonuna sahip.
 • LGden Profesyonellere Özel Tablet!

  LG'den Profesyonellere Özel Tablet!

  LG profesyonellere yönelik olarak yeni bir tablet modeli hazırlığında. Akıllı telefon pazarındaki kadar başarılı olamadığı tablet pazarında firma bu kez profesyonelleri hedefliyor.
 • Acerdan Telefon Görüşmesi Yapan Tablet: Iconia Talk S

  Acer'dan Telefon Görüşmesi Yapan Tablet: Iconia Talk S

  Tabletinizden telefon görüşmesi yapmak ister misiniz? İşte Acer'dan Iconia Talk S ve tüm detayları...
 • Intelin Android Yardımı Sona Eriyor

  Intel'in Android Yardımı Sona Eriyor

  Üreteceği tabletin anakartını Atom işlemcileri için optimize eden ortaklarına masraflar için tahminlere göre 51$ civarında bir ödeme yapan Intel, gelecek yıl itibariyle bu mali yardımı sona erdiriyor.
 • Nexus 9 24 Saat İçerisinde Tükendi!

  Nexus 9 24 Saat İçerisinde Tükendi!

  İndirimli fiyattan satışa sunulan yeni Nexus, 24 saat içerisinde büyük satış başarısına imza attı.
 • HTC Kendi Tablet Satışlarına Başlayacak!

  HTC Kendi Tablet Satışlarına Başlayacak!

  Gerek Nexus programında olması gerekse üst seviye donanım sunması açısından beğenilen Nexus 9, HTC'ye de cesaret verdi. Firma yöneticileri modelin ilgi göreceğinden emin ve gelecek yıl itibariyle de kendi markası altında pazara tekrar girmeyi planlıyor.
 • Acerdan Aspire Switch Tablet

  Acer'dan Aspire Switch Tablet

  Acer'ın geçtiğimiz Eylül ayındaki IDF 2014 fuarında entegre standlı tasarımı ve yeni nesil Intel Core M yongaseti ile ilgi çeken Switch 12 adındaki Windows tablet bilgisayarı resmiyete kavuştu. İşte detaylar...
 • Yoga Tablet 2 Serisine Yeni Üye

  Yoga Tablet 2 Serisine Yeni Üye

  Lenovo'nun geçen ay başında duyurusunu yaptığı Windows ve Android işletim sistemli tablet modelleri barındıran Yoga Tablet 2 serisine bu hafta itibariyle yeni bir model daha eklendiği açıklandı.
 • iPad Mini Tarih Oluyor

  iPad Mini Tarih Oluyor

  Apple'ın minik ekranlı tablet serisi iPad Mini'nin yeni sürümlerinin artık üretilmeyeceği iddia edildi. İşte Detaylar...
 • iPad Pro İddiaları Yeniden Gündemde

  iPad Pro İddiaları Yeniden Gündemde

  Geçen yıldan bu yana Apple'ın profesyonellere yönelik daha büyük boyutlarda bir iPad modeli geliştirdiği ve bunun da iPad Pro adını taşıdığı sık sık gündeme geliyor. iPhone 6 serisi ve iPad ailesi ile ilgili sayısız görsel internete sızmasına karşın iPad Pro ile ilgili herhangi bir görsel paylaşılmış değil.
 • 32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı

  32GB kapasiteli iPhone 6 ve iPad Air 2 Ortaya Çıktı

  Apple'ın bu yıl iOS cihazlarında 32GB kapasite seçeneğini kaldırarak yüksek depolama isteyenleri doğrudan 64GB kapasiteli versiyonlara yönlendirmesi büyük tepkilere neden olmuştu. 16GB kapasite seçeneği dururken neden 32GB seçeneğinin kaldırıldığı tartışmaları devam ederken Çin'den ilginç bir bilgi geldi.
 • Asus Tablet Modellerine Yenisini Ekledi

  Asus Tablet Modellerine Yenisini Ekledi

  Son iki yıl Google ile Nexus tabletleri konusunda işbirliği yapan ancak bu yıl ki Nexus tabletinde ismini göremediğimiz Tayvanlı Asus, bununla birlikte kendi cephesinde yeni ürünler tanıtmaya devam ediyor.
En Çok Okunan Haberler
Video Galeri
Anket

Toplam 0 oylama