Tablet

 • Nokianın ilk tableti çıktı : Lumia 2520

  Nokia'nın ilk tableti çıktı : Lumia 2520

  Nokia'nın Samsung Galaxy ailesi gibi bir strateji izleyeceği ve hem akıllı telefon hem de tablet modellerini aynı isim altında ve aynı tasarım çizgileriyle sunacağı gündeme gelmişti. Nokia iddiaları yanıltmadı ve Lumia serisinden alışık olduğumuz renk seçenekleri ve tasarım çizgilerini Lumia 2520 modelinde de karşımıza çıkardı.
 • WSJ: 5.nesil iPad ile Retina iPad Mini yarın tanıtılıyor

  WSJ: 5.nesil iPad ile Retina iPad Mini yarın tanıtılıyor

  Apple'a yakınlığıyla bilinen The Wall Street Journal, firmanın yarınki etkinlikte tanıtacağı ancak analistlerin özellik konusunda fikir birliği sağlayamadığı 2.nesil iPad Mini hakkındaki baklayı ağzından çıkardı.
 • Apple 22 Ekimde yeni bir Smart Cover tanıtabilir

  Apple 22 Ekim'de yeni bir Smart Cover tanıtabilir

  Apple'ın iPad ailesini yenilemesini beklediğimiz 22 Ekim'deki lansmanda, aksesuarlara yönelik de önemli bir yenilik karşımıza çıkabilir.
 • Nokia Lumia 2520 tableti turkuaz rengiyle ortaya çıktı

  Nokia Lumia 2520 tableti turkuaz rengiyle ortaya çıktı

  Nokia'nın Abu Dhabi'deki etkinliğine doğru geri sayım devam ederken, sızıntılar ve sertifika onayları ile tanıtılacak bazı modeller ile ilgili net bilgiler elde etme imkanımız oluyor.
 • Lenovodan 8 inçlik Windows 8 tablet : Miix2

  Lenovo'dan 8 inçlik Windows 8 tablet : Miix2

  Lenovo'nun Haziran ayında tanıttığı ayrılabilir klavyeye sahip 10.1 inçlik Windows 8 tablet bilgisayarı Miix, bugün itibariyle 8 inçlik devam modeline resmen kavuştu.
 • Bay Trail işlemcili Acer Iconia W4 tanıtıldı

  Bay Trail işlemcili Acer Iconia W4 tanıtıldı

  İlk olarak geçtiğimiz Eylül ayında bir video içerisinde ortaya çıkan Acer Iconia W4 tablet bilgisayar modeli, bugün resmi olarak duyuruldu.
 • Microsoft Samsunga özendi

  Microsoft Samsung'a özendi

  Nokia'yı satın alarak akıllı telefon pazarında farklı bir strateji ile yoluna devam etmek isteyen Microsoft, bugünlerde donanım ortaklarından ilginç bir istekte bulunuyor.
 • Asusta yüzler gülüyor; Eylül ayı geliri son 1 yılın zirvesinde

  Asus'ta yüzler gülüyor; Eylül ayı geliri son 1 yılın zirvesinde

  Bilgisayar sektörünün öncü isimlerinden Asustek, 2.nesil Nexus 7'nin de aralarında bulunduğu tablet satışlarıyla eylül ayında rekor gelir elde ederek son 13 ayın zirvesini gördü.
 • Ezcool 7.9 inçlik miniPAD

  Ezcool 7.9 inçlik miniPAD

  Ezcool'un, gücünü 4 çekirdekli Cortex tabanlı işlemcisinden alan 7.9 inç 5 noktalı kapasitif dokunmatik IPS ekrana sahip yeni taşınabilir tablet PC'si miniPAD, 6,8 mm kalınlığıyla emsallerinden çok daha ince bir tablet deneyimi sunuyor.
 • Lenovonun iki yeni tablet modeli ortaya çıktı

  Lenovo'nun iki yeni tablet modeli ortaya çıktı

  Lenovo'nun tasarımıyla ilgi çekeceğe benzeyen iki yeni Android tablet modeli Alman perakende sitelerinde ortaya çıkmaya başladı. Modeller IdeaPad B6000-F ve IdeaPad B8000-F isimlerini taşıyor.
 • LG G Pad tablet 14 Ekimde satışa sunuluyor

  LG G Pad tablet 14 Ekim'de satışa sunuluyor

  LG'nin Eylül ayı başlarında teknoloji dünyasına sunduğu ve tablet pazarına geri dönüş yaptığı G Pad, 14 Ekim tarihi itibariyle piyasalarda yerini alıyor.
 • LG G Pad çok güçlü olacak

  LG G Pad çok güçlü olacak

  LG'nin tableti LG G Pad hakkında yeni bilgiler geldi