Misfit Shine akıllı bileklik Türkiye'de

Egzersiz alanında kişiler yardımcı olan, hareket isteğini artıran ve Red Dot tasarım ödüllü aktivite, uyku monitörü Misfit Shine Türkiye'de satışta!
20 Haziran 2014 11:31
Misfit Shine akıllı bileklik Türkiyede

Misfit'in geliştirdiği, egzersiz alanında kişiler yardımcı olan, hareket isteğini artıran ve Red Dot tasarım ödüllü aktivite, uyku monitörü Misfit Shine Türkiye'de satışa sunuldu.

 

Misfit firmasının şık tasarımı ve hafifliğiyle giyilebilir teknoloji alanında yer alan aktivite ve uyku monitörü Misfit Shine, haziran ayının başından bu yana D&R'larda satılmaya başlandı. Tek başına bir egzersiz cihazı olmanın fazlasında, Red Dot tasarım ödülü bulunan cihaz, siyah, gri, şampanya sarısı ve mavi renk seçenekleride bulunuyor. Misfit Shine, bileklik ve kolye olarak kullanılabilme yeteneğine sahip. Takım elbisenin ve diğer kıyafetlerin yakasına ya da ayakkabıya iliştirilebilmekte. 10 gramdan daha hafif olan Misfit Shine, benzerleri gibi şarjla değil pille çalışıyor. Misfit Shine, havuzda yüzerken, bisiklete binerken ve hatta uyurken kişinin aktivite seviyesini her an izleyebilmekte.

 

 

Egzersizi yaşam biçimi haline getiren Misfit Shine ile ne kadar yüründüğünü ve kaç kalori yakıldığını, iOS ya da Android cihazına yüklenebilecek uygulama sayesinde anında görüntülenebiliyor.

 

Misfit Shine Kullanıcıları, aksesuar sayesinde yediği yemeklerin fotoğrafını çekebilecek, spor yaparken arkadaşlarıyla yarışabilecek, hareketi eğlenceye dönüştürecek ve spor yaparken motivasyonunu hiç kaybetmeyecek..

 

Uzay endüstrisi hassasiyetiyle üretilen cihaz, 50 metre derinliğe kadar su geçirmiyor ve uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.Misfit Shine, D&R mağazalarından 269,49 TL karşılığında satın alabilirler. 

teknogündem
405510
Bu haberler ilginizi çekebilir