Microsoft'un Yeni Mouse'u; Surface Arc Mouse

Microsoft, yeni dizüstü bilgisayarı Surface Laptop ile beraber Surface Arc Mouse'u duyurdu. Surface Arc Mouse farklı tasarımı ile dikkat çekiyor!
04 Mayıs 2017 12:11
Microsoftun Yeni Mouseu; Surface Arc Mouse
Microsoft, 2 Mayıs tarihinde gerçekleştirdiği eğitim odaklı etkinlikte Surface Laptop dizüstü bilgisayar ve Windows 10 S işletim sisteminin yanı sıra yeni Surface Arc Mouse modelini duyurdu.
 
Microsoft Surface Arc Mouse özellikleri
 
Etkinlikte çok da detaylı tanıtılmayan Surface Arc Mouse için aksesuarı ve bazı özelliklerini vurgulayan özel bir video yayınlandı. Surface cihazlar için tam bir seyahat arkadaşı olarak nitelendirilen fare, Microsoft Arc Mouse’un yeni sürümü olarak karşımıza çıkıyor. Ürünün kalem pil (2 adet AAA) ile birlikte ağırlığının 82.49 gram olduğunu da not olarak düşelim. Batarya süresi olarak ise 9 ay vadediliyor.
 
 
Kullanmadığınız zamanlarda dümdüz duran ancak ufak bir hareketle yay şekline gelerek ergonomik bir kullanım sunan Surface Arc Mouse, tam bir kaydırma bölgesi de sunuyor ve tıklama yüzeyinden herhangi bir yöne rahatça kaydırma yapmanızı sağlıyor.
 
Şarap Rengi, Açık Gri ve Kobalt Mavisi renk seçenekleri bulunan Surface Arc Mouse ne zaman satışa çıkacak şimdilik belirsiz ancak 79.99 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak.
 
 
 
 
shiftdelete
905998
Bu haberler ilginizi çekebilir